Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyuékat?...

Hogy vegyem rá anyuékat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron meg kelett válnunk a kutyánktól, több ok miatt is.. Főleg hogy időközben elköltöztünk, és folyton elszökött, mert nem volt kerítés, és nem akartuk kényelbe tartani.

Viszont én annyira magányosak érzem magam kutya nélkül, unatkozom, nem tudom mivel eltölteni az időt, viszont a szüleim még nem akarnak kutyát. Szerintetek hogy tudnám rávenni őket?

(Nem vagyok olyan kisgyerek, hogy ne tudjak gondoskodni egy kutyától, ilyen kommenteket ne is írjatok.)



2015. jún. 17. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:

kennelbe*

bocsi, kijavította a tab.>w<

2015. jún. 17. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Most már megoldott, hogy a kutya ne tudjon szökni, és ne kelljen kennelben tartani?

Addig is, ha unatkozol, keresd fel a közeletekben lévő menhelyet és állj be önkéntesnek sétáltatni. Remek elfoglaltság, jót tesz neked és jót teszel a kutyáknak is. (Én is járok, mert per pill nem lehet saját kutyám). Hátha anyudék látják, hogy mennyire komolyan gondolod, esetleg elkísérnek. Plusz arra is van esély, hogy megszeretsz a menhelyen egy kutyát, így talán könnyebb rávenni őket, hogy fogadjátok örökbe, hiszen az már egy "létező" kutya, neve van, foglalkozol vele rendszeresen...

2015. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Járok menhelyre rendszeresen, holnap is megyek, holnap után is, így nyáron gyakrabban, mert most még több időm van. Csak azért egy saját kutya mégis más.

Azt meg eleve tudom, hogyha lesz kutyus, akkor mindenképp menhelyről.

2015. jún. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!