Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fálalja a jobb fülét...

Szeretem a kutyámat kérdése:

A kutyám fálalja a jobb fülét miért lehe ez?!

Figyelt kérdés
Pár napja volt egy vihar és fél ha dörög az ég sajnos későn értünk haza ezért a vihart kint kellett töltenie ('mindig beszoltuk akkor engedni házba) amikor haza értünk arra figyeltünk fel hogy rázza a fejét és fáj neki a jobb füle ezért jobb oldalra tartja a fejét. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 18. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Víz mehetett bele, vagy toklász. Ajánlatos orvoshoz vinni. Várakozással nem fog elmúlni.
2015. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Toklász nincs benne már megnézztük és viz se mehetet nagyon bele mert fedett heley tartozlodott de köszönöm :)
2015. jún. 18. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Á, szóval neked van olyan műszered, amivel meg tudod nézni a kutya fülét belülről! Sajnos nekünk nincs, de ha volna, neten keresztül akkor se tudnánk használni, ezért csak az állatorvost tudjuk ajánlani...
2015. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 15:02

A kutya füle nem olyan, mint az emberé. Lefelé mélyül, kanyarodik, és csak úgy szemre nem sokat lehet látni benne.

2015. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Állatorvos kell vinni. Neki van olyan műszere, amivel végig tud nézni a kutya fülében, és meglátja, mi van ott. Kiszedi, kap a kutya gyulladásról egy injekciót, és kész.
2015. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk pár hete volt ez. Vittem dokihoz, kapott fülcseppet, 3 nap után elmúlt neki.

Szerintem sok por ment bele, és begyulladt.

Doki kitisztította, aztán csepegtethettem.


Sok minden lehet, mindenképpen vidd el.

2015. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyulladt neki, ha rázza az már súlyos stádium. Meg is süketülhet, na meg szerencsétlen szenved is, ti meg nézitek...
2015. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnéd a kutyád, már rég orvoshoz vitted volna, és nem itt kérdezgetnél.
2015. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A dolognak nyilván semmi köze nincs a viharhoz. Vidd el orvoshoz.
2015. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az enyémébe úgy ment toklász sétán, hogy berongyolt a fűbe, öt másodperc múlva ki, de akkor már ferdén tartotta a fülét. Rögtön néztem, semmit nem láttam (mondom, öt másodpercről beszélünk, nem napokról), de toklász volt, másnap reggel kiszedték. Annyira mélyre ment azonnal, hogy nem láttam. Gondolom, az első fejrázásnál beljebb kerül, aztán cseszheted, hogy nézegeted.

És ezzel ne viccelj, mert a toklász nem jön magától kifejlé, csak be. Bódításban kiszedik, nem olcsó, de ha bent hagyod, garantált, hogy nem csak egy húsz perces rutinbeavatkozás lesz a vége. Ráadásul kicseszel a kutyáddal, nyilvánvalóan marhára zavarja, betokosodik, begyullad, fáj, marhára nem vicces. Szóval állatorvos, mondjuk holnap reggel.

2015. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!