Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy border collie...

Szerintetek egy border collie kutyus megengedet egy albérletbe? Tudnék vele foglalkozni azzal nincs baj, tudom nem túlságosan házba való kutyus!

Figyelt kérdés
13/lány

2015. jún. 19. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a tulajdonoson múlik. Én megengedném, de kérnék +1 havi kauciót.
2015. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez a lakas tulajdonosan mulik. En biztosan nem engednem - es mellesleg a kutyanak sem jo, ez egy pasztorkutya, futkosni akar, mozogni, szabadon lenni, nem a negy fal koze zarva.
2015. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erről a lakás tulajdonosát kell megkérdezni, ő dönt.
2015. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiii ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező más szemszögből gondolta a kérdést, hogy a kutyának jót tesz-e.

Ha tényleg tudnál vele foglalkozni és naponta eleget mozgatni (több órát természetben, de legalább egy tágas, zöld parkban), meg is neveled, vagy kutyaiskolába viszed, akkor nem lehet baj.

Nekem egy mudim van, bent lakik velem, bár az is igaz, hogy van hatalmas udvarunk is, ahová bármikor kimehet.

2015. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lakásba nem vinném. Így került hozzám az ami nálam van. Eredeti tulajdonos lakásban él, és már észrevették, hogy több igénye van a kutyának, minthogy ki tudják elégíteni a sétákkal.

Nálam kint van udvaron nap közben, jószág között, kedvére pásztorkodhat.

Az nem elég neki, hogy naponta leviszed 2-3x sétálni. Amíg iskolában vagy reggel 8tól 4ig megunja az életét, és elkezd rombolni a házban/lakásban. Oké, hogy most nyáriszünet, de szeptembertől vacak élete lesz az ebnek. Nagyon társas lény.

2015. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még meg gondolom.

Általában 2 max 3 óráig vagyok az iskolában! És viném reggel iskola előtt sétálni haza éréskor egy EÜ sétára és délután tanulás után egy nagy hosszú sétára. :)

2015. jún. 19. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, valami kisebb mozgás-és feladatigényű fajtát válassz inkább.
2015. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés mozgás ennek a fajtának. Nekünk kertes házunk van a szomszédban egy skót juhásszal. Gyakorlatilag egész nap a kerítés mellett rohangálnak szünet nélkül, mint az ágyúgolyó és sosem fárad el. Teszem hozzá rendszeresen van vele foglalkozva, nálunk az alap séta 1 órás, de mellette tanulás, túrázás, kutyasuli stb. Nem igazán fárad el bennük.

Egy lakásban megőrülne.

2015. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!