Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
most láttam meg h às a kutyám a kertben és nem tudja kinyitni az egyik szemét a másik meg tiszta piros valószínűleg belement a por mivel fújt a szél.szegénykém folyton dörzsöli a mancsával. mit tegyek? ( nem akarom állatorvoshoz vinni ha nem muszáj.

2015. jún. 19. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:
ez kb 15 perce történt
2015. jún. 19. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
jaaaa pénzbe kerül az orvos!??? Ne tarts állatot.
2015. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
En az en kutyamat az eletem aran is megovnam mindentol...,
2015. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HUN_Sector ***** válasza:
75%

A kötőhártya gyulladás veszélyeit ugye nem kell ecsetelni? Jó esetben az orvos csak felír egy cseppentő cuccot és nem kér pénzt (emberi patikából kiválthatót).


De ha ezt is sajnálod szegény állattársadtól, soha ne legyen gyereked.

2015. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

menj el a patikába és vegyél egy üveg bórvizet és azt egy papírzsepire öntve most ki a szemét. Gyulladáscsökkentő. Kamillatea nem jó, mert az nagyon kiszárítja a szemgolyó szaruhártyáját és a kötőhártyát.

Ha ez nem oldja meg és holnapra csúnyább akkor irány az állatorvos mert az már valami komolyabb.

2015. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mivel nem vagyok felnőtt se nagykorú nem tudom elvinni,és ha a szüleim nem viszik el arról nem tehetek.azért kérdeztem hogy nincs e komolyabb baja és h tudok e rajta segíteni.amúgy most jobban, van mind a kettő szeme nyitva van és nem piros.ha rajtam múlt volna elvittem volna orvoshoz.nem kell mindjárt kötekedni. amúgy azt irtam h HA NEM MUSZÁJ azért kérdeztem komoly e
2015. jún. 20. 09:03
 7/7 HUN_Sector ***** válasza:
Az állatorvoshoz elvitel nem nagykorúsághoz van kötve, hanem az eb oltási könyvéhez
2015. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!