Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy róka mérget...

Lehetséges hogy róka mérget evett a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvittem sétálni tegnap és valamit evett de eltudtam onnan küldeni de nem néztem meg hogy mit. Lehet hogy mérget evett azért hány, folyton fekszik, inni nem sokat iszik és enni se.

2015. jún. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos kell,majd ő megmondja.
2015. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a kutyádat, azonnal vidd állatorvoshoz! Ha esetleg nem is evett mérgezőt, de a kiszáradástól akkor is meghalhat. Ráadásul, ha mérget evett, akkor az állatorvosnak is tudnia kell, hogy hol helyeztek el olyan mérget, ami esetleg több állatot is veszélybe sodor.


Ha esetleagyon messze laksz egy állatorvosi ügyelettől, akkor legalább hívd fel őket - a neten biztosan megtalálod a hozzátok közeli állatorvosi ügyeletet.

Ha Pesten laksz, akkor pedig a Lehel úton van egy Állatkórház is, úgy tudom, ott mindig van ügyelet.


De mindenképpen legalább telefonálj! ha az állat hány, nem eszik, nem iszik, fekszik, az mindenképpen aggodra ad okot!

2015. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azonnal allatorvos!!!
2015. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legvalószinűbb a veszetsêg elleni oltóanyag. Azt tesznek ki rókáknak. Vidd el orvoshoz hogy megvizsgálja.
2015. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!