Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (Golden) lenyelt egy...

A kutyám (Golden) lenyelt egy kb 3 cm átmérőjű tömör gumilabdát.2 napja figyeljük a székletét de labda sehol. Mennyi idő lehet, míg átmegy rajta? Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez amolyan azonnal-doki kategória mert jó eséllyel műtét lesz belőle már így is. Várhattok még 1-2 napot ha jó az étvágya, nem levert és nomális mennyiségű és állagú a széklete de ha addigra se jön ki belőle, akkor a gyomormosás lesz a minimum, ha nem azonnali operáció.
2015. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem látszik rajta, ugyan úgy viselkedik mint előtte. Eszik, iszik, játszik, alszik. A széklete is normális.
2015. jún. 21. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

De mégis miben reménykedsz? Ha benne marad, az biztosan nem jó, azt hiszem, ebben megegyezhetünk. Két nap alatt azért valószínűleg kijött volna magától, ha ki tudna, úgy gondolom, innentől meg marad az, hogy felkeresel egy állatorvost. Olyat, ahol van ultrahang.


Egyébként tutira lenyelte? Egyszer én is ezt hittem, de aztán nekifogtam gyakorlatilag centiről centire áttúrni a kertet és megtaláltam, nagy kő esett le a szívemről.

2015. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy lenyelte, a saját szememmel láttam. Holnap visszük orvoshoz, nagyon remélem, hogy nem lesz baja addig.Közben utána olvastam, nem lehet ezt a dolgot félvállról venni.
2015. jún. 21. 13:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál. Fel írt egy csomó mindent amit a kajájába kell rakni, hogy biztosítva legyen az állandó bélmozgás, meg,hogy egy kicsit meghajtsa a gyomrát. Ha nem jön ki pár napon belül akkor műteni kell szegényt.
2015. jún. 22. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden jót az ebnek.
2015. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Üdv.
2015. jún. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!