Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű (főleg turcsi orrú)...

Kistestű (főleg turcsi orrú) kutyáknál tényleg javasolt inkább a hám, mint a nyakörv használata?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit használsz ha a kutyád jól van nevelve és nem húz.
2015. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyám, amikor még fiatal volt, nyakörvvel nagyon húzott és aztán elkezdett köhögni, mert fojtogatta saját magát azzal, hogy húz, de arra nem jött rá, hogy mért köhög. Aztán lecseréltem a nyakörvet hámra, az jó is volt. Egyszer azonban kikötöttem hámmal a kutyát az OBI elé, mert bementem vásárolni. Amint otthagytam a kutyát, az hátrafelé kihúzta a fejét a hámból, és jött utánam.

Valahogy ki tudott belőle bújni. Aztán visszacseréltem nyakörvre. De mostanában már nem húz a kutya. Megtanulta hogy nem érdemes húzni, mert ha elkezdi, akkor megrángatom a pórázt.

2015. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!