Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pusztul el a kutyák...

Miért pusztul el a kutyák többsége a csiptől?

Figyelt kérdés

Tudom már régóta kellett volna csipeztetni a kutyáimat.. de még nincsenek! Félek mert rengeteg olyan esetről hallottam, hogy elhunytak a csipeztetés után! Miért van ez?


Egyébként most bajban vagyunk mert jött ilyen papirka amin elkérték a csip számát a kutyáinknak! :(



2015. jún. 21. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én még nem hallottam, hogy meghaltak volna a "csip" miatt, "csippeltesd" be nyugodtan, nem lesz baja, ha megvannak az oltásai
2015. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én egy ilyen esetről sem hallottam.
2015. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért nincs az állattartás vizsgához kötve.Annyival boldogabbak lennének az állatok,meg az emberek is,ha az ilyen embetek,mint a kérdező nem tartana még csak egy pókot sem a sarokban.Igaz,nevetni kell valamin,de ez már sajnos szánalmas.
2015. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose hallottam még ilyenről és az én kutyámnak sincs semmi baja.


Még be tudjátok amúgy csippeltetni a kutyát, 2 perc alatt belerakja az állatorvos.

2015. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, mibe pusztulhatna bele? Gyakorlatilag egy rizsszemnyi kis valami, amit beszúrnak egy vastagabb injekciós tűvel a kutya bőre alá. Az emberek többsége a piercingtől sem pusztul el, a kutyák sem a chiptől. A fertőzés veszélye is szinte nulla.

Annak az esélye viszont, hogy elveszik és a chip alapján nem tudják beazonosítani, így nem kerül vissza hozzád soha(jó esetben új gazdánál, rossz esetben autó alatt végzi) nos, jelen van.

2015. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember azt hinné, ez lehetetlen, de minden nap van hülyébb kérdés, mint az előző napi leghülyébb.
2015. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nálam még mindig a kutya-kielégítős tegnapi a No1 baromság a gyakoriról, de ennek nagyon jó esélye van a második helyre....
2015. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még ilyenről. Nekem 4 kutyám van, az összes "csipelt", mégis túlélték.
2015. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Meséld mar el, hogy mi káros van a chipben, ami megölné a kutyát. Ha olyan veszélyes a chip, akkor hogyhogy annyi kutya él chippel?
2015. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Konteós oldalakon olvasol róla, ahol az embereket is úgy fogják chipezni, ahogy a kutyákat? :D

Nem lesz semmi baja, egy ilyen esetről sem olvastam pedig voltak már kutyáim és chippel is megélték a 14. évüket

2015. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!