Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szoszédot nagyon zavarja,...

A szoszédot nagyon zavarja, hogy átjárkál a kutyánk a veteményesébe, de semmit sem tesz annak érdekében, hogy kerítést építsen, van egy olyan érzésem, hogy meg fogja mérgezni. Ha megteszi, legyomirtózhatom a földjét? Vagy jelentsem be ezt előre neki?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 19:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Patt helyzet, mert igazából volt ott egy kerítés, de csak azért, mert egy harmadik szomszéd legeltetett. Amikor lebontották mi sem értettük, de senki sem ellenkezett.


Azóta viszont azt hallom, hogy takarodjon el a kutyánk, stb és igazából félek, hogy mérgezés lesz a vége.

Tőlünk, mióta le lett bontva a kerítés, szinte megkövetelik, hogy zárjuk be egész nap a 4 négyzetméteres kennelbe.

2015. jún. 21. 19:03
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit keres a kutyátok a szomszédnál? Nektek nincs kerítésetek?
2015. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 vfrtom ***** válasza:
Te Sem vagy különb , mint a szomszédod. Miért nem te építesz kerítést. Az egyik oldalt a te dolgod.
2015. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A probléma nem olyan súlyos mert a kutya csak akkor megy át amikor kint van az öregasszony és nem nagyon tesz kárt a veteményesbe (kölyök, játszani akar vele) tehát nem az van, hogy odamegy és szétássa, stb. De akkor is félek, hogy ebből mérgezés lesz. Sajnos ismerem az embereket.
2015. jún. 21. 19:04
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy már a még meg sem történt traagédia miatti bosszúdat forralod, megjavíthatnád azt a sz*r kerítést. A telek melyik oldalán van a kerítés? Nem a te felelősséged lenne megjavítani?

A kutyádért te vagy felelős, ne várd, hogy történik valami, hanem oldd meg, hogy ne mehessen át. Joga van idegesnek lenni a történtek miatt, az, hogy mérgezést tervez, pedig egyelőre csak a te fejedben létezik... Előzd meg a problémákat ahelyett, hogy máris gyerekes bosszún töröd a fejed

2015. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Meg lehet kövezni, de én úgy állok hozzá, hogy ha lebontották a harmadik szomszéd megbeszélésével, és ennyire zavarja őket mégis a kutyánk, akkor építsenek szépen ők kerítést, nem az én dolgom helyrehozni azt, amit más szétbarmol. Évekig ott állt az a kerítés a lovak miatt. Ne nekem kelljen újat építeni.
2015. jún. 21. 19:06
 7/27 vfrtom ***** válasza:
Ha jól tudom a baloldali kerítés felhúzása a te dolgod. Ha volt és vki elbontotta akkor a jegyzöhöz kell fordulni , aki kötelezheti a vkit az eredeti állapot visszaállítására.
2015. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hátsó telkekről van szó.

50 méteres szakasz. Nem megjavítani kéne, hanem egy teljes kerítést felhúzni.

Mi rendeltünk a kutyának láthatatlan villanypásztort, de két hét mire megérkezik, szóltunk is az öregasszonynak, de szerintem nem fogja megvárni.


Szóval mi megvettük az ő kényük kedvük miatt a drága kiegészítőt (ami így is olcsóbb mint a teljes kerítés)

2015. jún. 21. 19:07
 9/27 A kérdező kommentje:
Én megtettem az első lépéseket, de azt senki se várja el, hogy az 1800 négyzetméteres telkemen egy 4 négyzetéteres kennelbe zárjam a kutyámat azért, mert a szomszéd öregasszony nem tud megcsinálni magának egy 50 méteres kerítést.
2015. jún. 21. 19:09
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Neked kell megoldani, hogy a kutyád ne lépje át a telekhatárt.
2015. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!