Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a kutyák...

Mit lehet tenni a kutyák ellen, hogy ne ürítsenek a kerítésünk elé?

Figyelt kérdés

A gazdik direkt azért sétáltatják az ebeket, hogy ne a saját kertjükben végezze a dolgát, rakja inkább más portája elé a kutyagumit. Amit általában nem szednek össze.

Kb. 5 m széles fűsávunk van most a kerítésünk és az úttest között. Arra gondoltam, hogy televetem az egész utcafrontot valami szúrós gyomnövénnyel (mezei iringó, mácsonya, bogáncs stb.). Kérdésem, hogy ezek közé be tud menni a kutya, vagy kerüli?



2015. jún. 21. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ültess be sok toklászt, örökké megemlegetik
2015. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na jó ennyire gonosz nem lennék, de a gazdival kellene tenni valamit, nem a kutya tehet róla.
2015. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elég magas,simán rátottyantanak.Inkább tegyél ki táblát.
2015. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A csalánt sem szeretik a kutyák, ráadásul jó magasra meg tud nőni.
2015. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél ilyen kutya távol tartó sprayt én már láttam olyat is, ami nem lakásba,hanem kintre való de lehet a lakásba való is használna vagy nézz utána minek nem szeretik a szagát.
2015. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi előkertünk megfelelően dzsindzsás - nem ápolatlan, hanem nagyon eltakarja két leomló koronájú fa, na meg virág is akad benne, amibe jól bele lehet taperolni. A szomszédok (különösen egy) odahordták a kutyájukat dolgot végezni, ha az ebre sétálás közben jött rá. Mi az egyik ablak mellé feltelepítettünk egy kamerát, ami álca: nem rögzít, csak áram van benne, meg egy mozgásérzékelő, ami felvillant egy kis piros fényt rajta, ha valaki odamegy.

Nemcsak a kutyakakáltatás szűnt meg, de a szemetet a bokrok alá begóró szomszéd is beszüntette áldásos tevékenységét. Mindössze ötezrembe került.

2015. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A gazdikkal nem tárgyalok, bár tegnap már összevesztem az egyikkel, de ez nem vezet semmi jóra. Tudják, hol lakom...

Próbálkoztam őrölt bors és chili kiszórásával, szerintem az se ért semmit.

Most nagy tüskés faágakkal kerítettem körbe a területet (kökény, galagonya, rózsa), ami célravezetőnek tűnik, de nagyon rondán néz ki. Ültettem még tavaly tűztövist, de amíg az megnő...

2015. jún. 22. 22:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos kutyariasztóról van tapasztalata valakinek?
2015. jún. 27. 11:55
 9/9 anonim válasza:
Ez nem betőrő, hanem kutya téma most, de a betörő hasonló. [link]
2015. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!