Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ket kicsi kutyam es...

Mano Ka kérdése:

Van ket kicsi kutyam es sehogy sem tudom oket meg tanitani arra hogy legyenek szoba tisztak valakinek valami jo otlete?

Figyelt kérdés
Mind a ketto ugyanolyan fajtaju: a kislany es a kisfiu is Bichon Maltez csak annyi a kulombseg hogy a lany 3 honapos es a fiu 5 honapos..Mindent ki probaltam mar..Kutya pelenkat is es ha be pisiltek akkor bele vertem az orrukat es azt mondtam nekik hogy nem szabad vagy kapnak egy kicsit a fenekekukbe hogy tudjak hogy rosszat csinalak.Mi tevo legyek 16 L

2015. jún. 22. 06:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem ra itt..
2015. jún. 24. 07:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak a sorrendet rontottad el. Először tájékozódunk, utána vásárolunk.
2015. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
nekem bevált a kutyapelenka! Én így csinálom: (nekem már egy éves múlt a kutyám és yorki.) na szóval nappal nem használja mivel sokat van kint. este felviszem a szobámba mindig ugyanarra a helyre teszem! ez fontos. aztán kopogtatok neki az ujjammal a pelusra..Ha még kicsi akkor nehezebb dolgod van..nekem kb 1 éves korára tanulta meg teljesen..szóva sok sikert ;) ja és először ha még nem tudja akk ha máshova pisil ..kicsit üss rá a kutyára (ne erősen) csak olyan jelzés értékűen...aztán belemártod a pelust és megmutatod neki és ugy hagyod..ha rápisil akkor jön a dicséret és egy idő után megszokja :D sok sikert!! ;D
2015. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt a kutyapelenkáról, azzal pont azt éred el, hogy nem lesz szobatiszta. Ráadásul a kutyapelenka nem olcsó, egyszerűbb sétálni vinni,és szobatisztává nevelni. Az orra koppintás is fölösleges!
2015. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!