Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti megvártátok az összes...

Ti megvártátok az összes oltást mielőtt kivittétek sétálni a kityátokat?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor hányadik után vittétek ki?

Szerintetek ha az utolsó előtt kiviszem lehet baj?

És még egy kérdés. A veszettségi hány nap után kezd el hatni?



2015. jún. 22. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs nálatok parvo veszély akkor egy gyors pisire és kakira leviheted. Kutyákkal viszont ne találkozzon.

Én nem vártam meg, szobatisztaságra kellett szoktatni, az máshogy nem megy. Akkoriban még pelenka se volt, de sztem fölösleges is kölyökkutyának.

2015. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kombi oltás után vittem.
2015. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nem akartam kockáztatni az életét. Pedig 100%-osan benti kutya. Ez az idő pont elég volt ahhoz, hogy nyakörvhöz és pórázhoz szoktassam, megtanítsam neki a nevét stb.

A veszettség előtt már ki lehet vinni. Annyira nem kell számolgatni a veszettségi oltást mert az esély, hogy veszett legyen 1 a 10000-hez. Van rá esély, kell oltatni, de ez az utolsó ami fenyegeti ennyi idősen.

2015. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dorcsikaayy válasza:
vidd ki sétálni semmi baja nem lesz énis kivittem a palotapincsik kutyámat és semmi baja nem lett . És ha az utolsó előtt viszed ki akkor mégbiztosabb hogy nem lesz semmi baja .
2015. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is az utolsó előtt vittük ki. Mivel téli kutyus ezért a friss hóba tette meg első szabadon lévő lépéseit. Azóta sincs semmi baja azt leszámítva,hogy megőrül a hóért.. :D
2015. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!