Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a tápról mi a véleményet...

Erről a tápról mi a véleményetek? Etet valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. jún. 22. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem etetek ezzel, és nem is ismerem. De így is le lehet olvasni a táp tartalmát. Elég kevés a 23% hús, ráadásul még gabona is van benne. Sok a hamu is benne. Az oldalon azt írják, hogy bármilyen kutyáknak, mégis inkább 4-5 óra mozgással ajánlják sportos alkatú/életmódú kutyáknak (labrador, border collie, németjuhász...stb). De szerintem megveheted, én egy középkategóriás tápnak mondanám, semmiképpen sem könyvelném el "szemét" tápnak, ha érted. :)

10-es skálán: 10/6,5-7 pont

2015. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az árához mérten nem kevés az a 26% dehidratált csirkehús.
2015. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HUN_Sector ***** válasza:

Én ezt adom a blökimnek, nagyon szereti és végre normális lett tőle a széklete.

A brit prémiumtól (és még sok más táptól) ment a hasa, ettől viszont jó állagú a kaki. El is fogy az utolsó falatig.

2015. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HUN_Sector ***** válasza:

(mármint nem a kaki fogy el az utolsó falatig)

:)


Minden mozgásigényre van egy megfelelő, illetve van junior tápjuk is. A vadászati osztálynál találod őket.

2015. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már szóba került a dehidratált csirkehús meg a Brit Premium, már régóta foglalkoztat a kérdés, hogy tényleg 40%-e a Brit Premium hústartalma. Ugyanis az van, hogy ez friss csirkehús, azt írják. Na most, ha tömegre az összes összetevő 40 százaléka friss csirkehús, akkor az kb olyan, mintha 15% dehidratált csirkehús lenne benne, ami nem mondható soknak.
2015. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most britet esznek a kutyáim, de sajnos van egy kis anyagi galiba, ezért szeretnék váltani olcsóbbra. Köszi a válaszokat!
2015. jún. 22. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben a tápban ugye akkor konkrétan kb 70%-kal több csirke van, mint a Brit Premiumban.
2015. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 válaszoló nagyon rátapintott a lényegre. A dehidratált hús sokkal jobb egy tápban, mint a sima hús, hiszen annak nagy része víz. Ha a Britnél a hús dehidratált lenne, akkor már nem kerülhetne az első helyre és rögtön nem erős középkategóriás lenne, hanem annál lényegesen rosszabb.

(én Fressnapf-os Premiere High5-val etetek, ár-érték-összetétel alapján ez is jobb, mint a Brit és nem utolsó sorban ezt nagyon szereti a kutya és nem kell kiéheztetnem ahhoz, hogy megegye )

2015. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!