Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit játszotok a kutyátokkal...

Ti mit játszotok a kutyátokkal ha esik az eső, rossz idő van egész nap, minden sáros? Mit csinálhatnánk a kertben?

Figyelt kérdés
Golden retriever kutyám van. Engem nagyon lehangol a rossz idő, és nem nagyon tudunk mit játszani a sár miatt, meg zuhog az eső. Kinti kutya. Tudtok valami ötletet adni, mit csináljunk?

2015. jún. 24. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a kertben semmit ilyenkor..ha van fedett teraszotok, vagy garázs, akkor ott játszhattok valami játékot. Hely hiány miatt labdázás ugye nem jó, de ha betanítasz neki egy új parancsot, vagy egy kisebb játékkal (gumicsont, labda) olyat játszotok, hogy a kezedbe fogod, és neki el kell kapnia, de te mindig kicselezed az is egy jó megoldás. Valahogy el kell ütni az időt:) nálunk is hasonló a helyzet, csak nekünk benti kutyánk van.:) Még egy ötlet, ami kicsit bizarr:D : rejts el jutalom falatokat, aztán segíts neki megtalálni:D
2015. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket
2015. jún. 25. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régen még a spánielemmel ilyenkor játszottuk a legjobbakat a kertben. Persze, ha nem zuhogott. Bár én nem félek az esőtől, hidegtől. Ezt az időt szeretik a legjobban, hisz nincs meleg. Volt 2 melegítő-együttesem, azokat felvettem egymásra, és lám, már nem is volt hideg. Órákig kinn tudtam lenni vele. Kötelet húztunk, rongyoztunk, kergetőztünk, kerestettem mindenfélét vele.

Üres garázs esetleg?

Sajnos nem elég a trükktanulás, fizikailag is le kell fáradnia. Ahhoz pedig futás kell és játék.

2015. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hangoljon le, vedd fel minden béna és meleg otthoni cuccodat, és mókázzatok! Goldimmal ilyenkor nagyokat szaladgálunk, én is jobban bírom, mert tényleg nem melegszem ki.
2015. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!