Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el hogy feltétel...

Hogyan érjem el hogy feltétel nélkül behívható, szófogadó legyen?

Figyelt kérdés
Van annak jelentősége hogy 1,5 évesen msot fogadtam örökbe? Tudom kölyökként sokkal könnybeb... most attól félek hogy látta, milyen buli egyedül az élet, így nem tart attól hogy mi lesz vele...
2015. jún. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlen privátban küldtem :D elküldöm itt is : Nagyon sok gyakorlás (elobb kevesebb ingerrel aztán ha ottjol megy tobb ingerrel) .viszont nagyon som mulik azon is tisztel e teged mert ha tisztel mar nemveszi félvállról hogy szóltál neki.a kapcsolatotokat erositsetek .masfel évesen nemidos o meg :) idősebb kutyák is megtudják tanulni a dolgokat :) soksikert neked .megkerdezhetem h milyen fajta?(csak kíváncsiságból)
2015. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

terrier-keverék, és elég vagány srác, bár ivartalanítva van :)

2015. jún. 24. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez csupán annyi kell, hogy kialakítsd a megfelelő kötődést benne feléd és neveld következetesen és jól. Ha nincs tapasztalatod, érdemes lenne kutyaiskolába járni.
2015. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes egy jó kutyaiskola, mert ott különböző szituációban tudtok gyakorolni. Plusz, neked is segít, hogy jobban megértsd az új kutyusodat, és jobban ráhangolódj. Egyébként meg gazdinak és kutyának is jó szórakozás, és még hasznos is. ;)
2015. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!