Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis, tacsi kutyam es...

Van egy kis, tacsi kutyam es nagyon aggodok mi baja lehet? Hanyt ketszer habosat es utanna a szaja is habos volt!? De viszont folyamatos napok ota reszket folyamatosan megallas nelkul es nem fazhat mert nyar van es benti kutya!? Ki baja lehet?

Figyelt kérdés
Kedve,etvagya minden ugyanugy van. Szoval nem tudom mi lehet. Kerem segintsen valaki, mi baja lehet??
2015. jún. 26. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos például tud segíteni. Ha te habosat hánynál és napokig reszketnél nem mennél orvoshoz?
2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én kutyám tegnap este elkezdett hányni ő is habosat,aztán már véres volt neki. Azonnal orvoshoz vittük, mandulagyulladása van. Nem kap hideget semmit, kennelköhögés járvány van a lakótelepen. Előfordulhat hogy a te kutyád is bele esett, olvass utána a tüneteknek.
2015. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudunk távdiagnosztizálni, és nem vagyunk orvosok sem. Vidd állatorvoshoz!
2015. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
epilepszia --doki mindneképp neurologiai vizsgálat
2015. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek. Orvost meg fogom kerdezni! Epilepsziaba kutya meghalhat? Es abba a jarvanyba?
2015. jún. 26. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, meghalhat, ha nem kezelik.
2015. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok koltseggel jar? Persze mindenemet raaldozom ha kell
2015. jún. 26. 16:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Van problema is. Mert rakerestem az epilepszia tuneteire es sok illik ra es a viselkedesete. Rohama bar nem volt soha szoval nem tudom.de azt tidom hogy,nagyon felek. De en nem tehetek semmit mert nekem nincs penzem mert gyerek vagyok csak anyukam dolgozik de o meg elfoglalt es,soha nem er ra. Ezert kerdeztelek titeket. Mert nagyon feltem meg csak 10 honapos: (
2015. jún. 26. 16:16
 9/10 anonim válasza:
Beszélj anyukáddal,biztosan meg fogja érteni és elviszitek a kutyust orvoshoz.
2015. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat rendben aranyos vagy/vagytok. Koszonok minden segitseget!
2015. jún. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!