Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon keveset eszik a kutyám....

Nagyon keveset eszik a kutyám. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
1 hete már nagyon keveset eszik. Amit eddig adtam neki nem eszi meg még a tápot se. Vettem neki kutya szalámit és pástétomokat azokat eszi de abból is nagyon keveset. Egy hét alatt kb 1.5-2 kg fogyott. De a kedve ugyan olyan jó mindig játszik se nem lehangolt se semmi.

2015. jún. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz. EZ rettentő sok fogyás.
2015. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja, ők ilyenek. A miénk is szokott ilyet csinálni, van hogy egy vagy két hétig nem eszik szinte semmit, utánna vissza jön az étvágya. :)
2015. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvoshoz hiába viszem... Falun élek itt az orvosok semmit nem tudnak. Legközelebb 100 km van egy komoly kutyakorház és ha lenne lehetőségem el is vinném, de sajnos nincs. Olvastam egy olyat, hogy B6 vitamint kell adni és attól jobban lesz. Futni is elvittem magammal hátha éhes lesz utána, de akkor se evett :(
2015. jún. 26. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, valamit összeszedett. 1 hete tart a dolog, ha nincs javulás még 1 hétig, akkor nem úszod meg a dokit.
2015. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az itteni orvoshoz elviszem holnap hátha véletlen tudná, de ennek kevés az esélye...
2015. jún. 26. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A miénk akkor produkált hasonló tüneteket, mikor összeszedett egy enyhe gyomorfertőzést. Nem állítom, hogy az van a nálatok is mert lehet ez 1000 dologtól. Esetleg ha nem javul, vagy rosszabbodik, hányás hasmenés, bármi, akkor vidd valami jobb orvoshoz, mert ahogy az írásodat elnézem, aki felétek van nem valami nagy szakértő :D

Ja és kutyaszalámit ne adj neki, enyhén szólva is szar, inkább valami jó húst. (csak jó tanács, inkább ne akard tudni mi van a szalámiba xD)

2015. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a tanácsokat! :)
2015. jún. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!