Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wart vírussal ( PAPILLOMATOSIS...

Wart vírussal ( PAPILLOMATOSIS) kapcsolatban érdekelne minden tapasztalat! Hogyan gyógyul, elég e hozzá az Immunerősítés? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, ami a szájában ilyen mindenféle szemölcsszerű kinövéseket produkál, akkor az általában pár hónap alatt magától elmúlik. Ha viszont egyre csak szaporodik, akkor mindenképp meg kell mutatni egy hozzáértőnek, mert olyankor szükség lehet vírusellenes készítményekre vagy szélsőséges esetben akár műtéti eltávolításra is.
2015. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre gondoltam bár kikövés még nincs csak ilyen herpesz jellegű gondolom még.... De holnap megyunk a dokihoz. Remelem tévedtem . Több kutyám Is van nehéz lesz és szívem se nagyon van az el kulonitesehez de ha muszály persze akkor igy lesz .
2015. jún. 28. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges elkülöníteni. Ha valóban erről van szó, akkor már a többi is fertőzött. Elég, ha csak közös edényből ittak. Ettől még nem valószínű, hogy betegek is lesznek. A vírus rengeteg kutyában jelen van, de tüneteket ritkán okoz.
2015. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam volt már! Nem vészes csak ssúnya! Adjál neki folyamatos rágnivalót magától sérüljön ha a vér bekerül a nyálkahártyába elkezdi a szervezet termelni az ellenanyagot! Nem fertőz!!! Minden nap 2-3 x ezüst kolloiddal fújtam 1 hónap után semmi nem látszott pedig tele volt a szája mindenhol.
2015. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ! Neked is több kutyával volt együtt tartva? En is akarok venni ezüst kolloidot neki. Mennyi idő alatt jelenik ez meg, en ma vettem észre de régóta ez nem lehet neki max. a napokba jöhetett ki.
2015. jún. 28. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen több kutyával volt együtt. Akkor vettük észre amikor már tele volt a szája :(

Minden kutyának a szervezete termeli erre a vírusra az ellenanyagot. Vannak mint pl. a miénk , h kicsit legyengült az immunrendszer nem termelődőtt az ellenanyag... Nekünk a doki is mondta h a saját kutyájával is szenved hónapok óta és lecsíp egy darabot és kitenyésztik utána visszaoltja...

Nekünk magától sérült (gondolom a sok rágástól , nyers kaját kap,) és kb 1 hónap múlva elmúlt de minden nap többször fújtam az ezüst kolloiddal.

2015. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!