Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfojtották a kutyámat!...

Megfojtották a kutyámat! Valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés
Erről nehez irni de az allatorvos szerint meg most kell korbekerdezni. Szoval. Mult het hetfon kb 8-kor csaladdal elmentunk biciklizni es az 5,5 eves nj kutyink otthon maradt. Jo hazorzo idegeneket nem enged be (bar a kaja a gyengeje). A csalad tobbi tagja meg elment vmi boltba en mrg hazamentem. mikor bementem a kertbe es a kutya nem jott elem. Hatramentem es lattam h fekszik. Mintha aludna. Fura volt es ahogy kozelebb mentem lattam hogy nem lelegzik. Gondolom tudjatok mi jott ez utan. Ugy bogtem h alig lattam a tarcsazon a szamokat. Hazahivtam mindenkit. Apa elvitte a kutyat az orvoshoz . az orvos kideritette hogy MEGFOJTOTTAK SZEGENYT!!! BUDAÖRSön!!!! Ilyen tortent mar veletek???? Ez ota eltelt par nap de mostanra tudtam annyira feldolgozni h irni tudjak rola.

2015. jún. 28. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Hogy tudtak egy kifejlett német juhászt megfojtani, ha az idegenekkel bizalmatlan?
2015. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Simán meg lehet. Ha ne mondjam el hogy.

Sztem vegyetek lőfegyvert, kamerát, és itt az ideje egy 2m-es meszesgödör ásásának.

2015. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Mi fojtotta meg,egy barnamedve?Mert azt nem hiszem,hogy beengedett valakit egy bizalmatlan,nagytestű kutya és szépen megvárta,míg megfojtják.
2015. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, hagyjuk már, 3 perc alatt akármelyik kutyát meg lehet vezetni úgy, hogy meg lehessen fojtani. Nagy testű... meg bizalmatlan...

Az ember meg intelligens. (Már amelyik...)


Elképesztő, milyen világban élünk. Az emberek elevenen égetik egy egymást, röhögve vernek agyon terhes anyákat...

Elmondhatatlan gyűlölet van bennem az ilyen pontagyú lelketlen r0hadékokkal szemben.

Komolyan mondom, ha most megkérdeznék, kipusztuljon e az emberiség, velem, és mindenkivel együtt, simán igent mondanék.

Nem kellenek a világba ilyen élőlények.

2015. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

sajnálom

a szomszédok nem hallottak valamit?

sajnos vannak ilyen emberek, akik csak úgy megmérgezik más állatait vagy ilyet tesznek. agyonütném mindet.

amikor olyat hallok, hogy kiscicákat megfojtanak évente mindkét almot módszeresen..hát istenem inkább nem ennék pár napig, de akkor is kifizetném az ivartalanítást, ha ilyen embert ismernék..

2015. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
43%
Igen volt már velem ilyen csak 2 macskámat meg a kutyámat.Elhiheted a lépcsőn egy macska,a hintaágyban egy macska a kutya házban meg a kutyám és mind a három holtan...fuuuuu!!!!háaaat pókerarcal elkezdtek hullani a könnyeim mert bömbölni nagy beleélésel nem szeretek.de 2 hete volt szval...legyürtem💃💪
2015. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Fullra egyetértek az előttem szólóval, mindenben.

Ilyen világot élünk.

2015. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, a 4-essel értek egyet.
2015. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
csináltassatok biztonságosabb kerítést amin nem tudnak bemászni. de még így is bedobálhatnak mérgezett virslit vagy ilyesmit.szóval ha ilyen hajlamú ember van a környéketeken, akkor szerintem plakátold ki a történetedet a környező utcákra, hátha meg tudod menteni valakinek még az életét és hátha elkapják azt aki ezt művelte
2015. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet, hogy olyan helyen csípte meg darázs, hogy megfulladt?


- Elloptak valamit?

- Korábban zavarta a kutyád ugatása a szomszédokat?

2015. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!