Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves goldi keverék kutyám...

15 éves goldi keverék kutyám (születése óta láncon van. ) mostanában rengeteg vizet iszik amit végül kihány. Étvágya kisebb, sőt a csontot van amikor otthagyja. Néha szűköl. Lehetséges, hogy fogbaja lehet? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Születése óta láncon van?! Gyönyörű élete lehetett, gratulálok :(

Remélem, ha ő elpusztul, nem tartasz többet kutyát.

A kutyád öreg már, lehet ezer féle baja, pl. cukorbetegség, daganat. Csontot már eleve nem is kellene kapnia.

Az egyetlen megoldás, ha elviszed állatorvoshoz, és kivizsgáltatod (labor, ha szükséges, ultrahang). Az állatorvos majd megállapítja, mi a baja szegénynek, és hogyan lehet kezelni.

2015. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
15 éves...nem kell a legrosszabbra gondolni de bizony már nem fiatal. Ilyenkor egyre kevesebbet esznek...az én kutyusom is így volt, az utolsó 1 évében már alig evett.
2015. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak elunta az életét. Te biztosan nem húznád ilyen sokáig, ha láncra lennél kikötve születésed óta.

Azt azért mégis áruld el nekem, hogy minek annak kutya, aki egész életében láncon tartja?


A kérdésre válaszolva: Hívd ki az állatorvost, ő tud választ adni a kérdésedre. Bár feltételezem, ha annyira "jó gazda" vagy, hogy láncon tartod a kutyát, akkor pénzt sem fogsz kiadni egy tisztességes orvosi vizsgálatra.

2015. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Mint az előttem szóló írta, állatorvost kihívni.

Szegény valószínűleg már a halálán van és jobb lenne egy gyors injekció, minthogy hagynátok hetekig haldokolni.

Azután soha többé kutyát ne tartsatok! Ha nem tudjátok megoldani leláncolás nélkül, akkor oda nem való kutya!!!

2015. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

De azért remélem néha elengedted vagy sétáltattad…

A GOLDEN RETRIEVER EGY CSALÁDI, TÁRSASÁGI KUTYA!…………

2015. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
72%

láncon? nem semmi.

érdemesebb kennelben tartani őket mint láncon...

de amúgy öreg már, kb eddig élnek.

mutasd meg orvosnak

2015. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
79%
Soha tobbet ne tartsatok kutyat
2015. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Kedves GyIK kérdezők! (tisztelet a kivételnek)


Ha a kedvencetek nem eszik, hányik, vérzik, fekszik és nem akar felkelni, sántít, sír, lázas, satöbbi,


akkor ne a Gyakorin kérdezzétek meg hogy mi a baja, hanem kapjátok fel és vigyétek orvoshoz, mert amíg mi, monitor előtt ülő emberkénk nem tudunk távgyógyítani, addig a doktor bácsi felszerelt állatorvosi kórteremben várja a beteg állatkákat, és ténylegesen gyógyít. Köszönöm.

2015. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hm.Elmarasztaltok,hogy láncon van.Láncon van,mert nem magánportán lakunk,hanem társas házban.Egy akkora kutyát lehetetlen a szomszédok miatt tartani.Először is:Ő egy éhezéstől,fázástól megmentett kutya volt,akit kilőttek,és két napos kora óta cumiztattunk,és egy éves koráig bent ágyban aludt.Másodszor:Hosszú évek óta tartunk szobakutyát,macskát,papagájt.Munkahelyemen,a kertben a goldi mellett kóbor macskákat.Addig nem eszek,amíg ők nincsennek ellátva,ha kell főzök nekik.Harmadszor:Kapcsolatban vagyok az állatmentőkkel,és éppen folyamatban van egy szomszéd kutyus mentése akit hetek óta etetünk.Ja,és e mellett két kutyát kimentettem,elvágtam a "spárga nyakörvét"és a mai napig hálálja,mert vállaltam a kockázatot,hogy szabadon van.Minden alkalommal amikor etetni megyek a goldihoz,és a "nem saját"cicákhoz,hűségesen megvár a kertkapu előtt,és farokcsóválva hálálkodik,miközben neki is jut a többiéből.AKKOR MILYEN KÍNZÁSRÓL IS BESZÉLÜNK?!!!!
2015. jún. 29. 13:20
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel a kisregényed? 15 évnyi rabságot adtál annak a szerencsétlen állatnak. Hányszor vetted le a láncról, hányszor vitted el sétálni. Szerinted milyen élete lehetett, hogy még egy normális pár lépést sem tudott megtenni? Undorító, amit műveltél.
2015. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!