Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának melyik rosszabb:...

Egy kutyának melyik rosszabb: Ha az egyik első vagy a hátsó lábát veszíti el?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 21:21
 1/6 anonim válasza:

Miért kérdezed halandó? Nem mintha érdekelne. A kérdésedre felelve pedig a hátsót. Az rosszabb.

Sesshomarou voltam.

2015. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő rossz, sajnálatos dolog. Az első lábak viselik a terhelés majdnem 80 %-át. A hátsó lábakra pedig igen sok mozdulatnál szükség van. Egy láb hiányával vígan él a kutya. Csak a gazdának kell tudomásul venni, a mozgásszervi elváltozások valószínűleg hamarabb fognak jelentkezni.
2015. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valójában egy fiktív karakterről van szó, pontosabban farkasról. Ezek nagyok, gyorsan tudnak futni és jó magasra tudnak ugrani. Ő afféle háborús veterán aki már nem tud harcolni, csak még nem tudom hogy hogyan nyomorítsam meg csórit.
2015. jún. 30. 06:22
 4/6 anonim ***** válasza:

A menhelyen, ahová sétáltatni járok, van egy német juhász. Hiányzik a jobb első lába. Szinte 50m-t sem tud menni egyszerre...Gondolj bele, az a nagy test (egy hatalmas kan amúgy), és mennyire elfárad az egyetlen első lába. Én nagyon sajnálom őt, nem is lehet vinni sétálni, csak kiengedik az elzárt részre néha....

Olyan kutyát még nem láttam, amelyiknek a hátsó hiányozna, úgyhogy nem tudom, azok hogy mozognak.

2015. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a mesékben kiskocsit (kereket) szereltek a kutyus hátuljára, ha hiányzott a lába... vagy film volt?
2015. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
66%

Szerintem az elsőt rosszabb. Veszítse csak el a hátsót. (avval még véletlenül sem próbál meg faragni... vagy most veterán? és/vagy veterán?)


(((Sesshomarounak pacsi)))

2015. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!