Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kölyök kan németjuhász...

Van egy kölyök kan németjuhászom és szeretnék mellé egy kölyök kan staffordshire terriert érdemes lenne méllé venni?

Figyelt kérdés
Ha nagyok lesznek ki fognak jönni egymásal nem fognak össze verekedni?
2015. jún. 30. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Áltakában a kanok kijönnek egymással. Az elején eldöl ki áll feljebb a falkában, utána nem lesz gond.
2015. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése, ettől függetlenül egyikük vagy mindkettő ivartalanítása nem árt.
2015. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek alaposan neveld meg a németjucit, utána gondolkodj még egy kölykön, mert kettőre figyelni egyszerre elég nagy teljesítmény. Tapasztalat, nekem sok volt a két kutya.

És ha az már megvan, akkor jöhet a staffi, akit szintén alaposan meg kell nevelni, és akkor nem fognak összeverekedni.

2015. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kanok épphogy nem jönnek ki egymással. Lásd pl. a menhelyen is összezárnak 4-5 szukát, a kanokat pedig max. kettesével, de leginkább egyedül. Nem véletlenül. Én a helyedben lányt vennék.
2015. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Először a német juhász legyen minimum 1,5 éves, jól nevelt, fegyelmezett, jól szocializált. Ezek után lehet új kutyán gondolkodni.
2015. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A kanok épphogy nem jönnek ki egymással. Lásd pl. a menhelyen is összezárnak 4-5 szukát, a kanokat pedig max. kettesével, de leginkább egyedül. Nem véletlenül. Én a helyedben lányt vennék."


A menhelyen biztos nem, gondolom mert már mind felnötten kerül oda. Otthon szüleimnél tulajdonképpen 19 éve van folyamatosan 3 kutya, mindig kanok. Az öregek mindig befogadták az új jövevényt, elfogadták a döntésünket hogy új családtagot fogadunk. Az újak meg mindig tiszteletben tartották az "öregeket".


Az jó ötlet, hogy taníts egyet, és amikor már nem fiatal szertelen, akkor jöhet másik.

2015. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
3-as vagyok, támogatom azokat akik azt mondják, nem veszélyes a két kan együtt. Kan kutyánk van menhelyről, és hamarabb megbarátkozik más kanokkal, mint más szukákkal (ivartalanítás óta is). Sőt, pont inkább szukákon szoktam látni a "hisztis p*csa" effektust. Mindenkivel van valami bajuk.
2015. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen fiút akarok és ahogy a németjuhász tenyésztőtől van a staffi is tenyésztőtől lenne
2015. jún. 30. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, sőt, dícséretes hogy tenyésztőtől hozod őket, de őszintén. Bírnál velük?
2015. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!