Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhász hogy kezeli...

Kaukázusi juhász hogy kezeli az idegeneket?

Figyelt kérdés
Lesz egy ilyen kutyánk otthon, viszont most huzamosabb ideig nem leszek otthon. A kutyus ma érkezett. Már elkerultuk egymást. Most 6 vagy 8 hetes. Legközelebb csak pár hónap múlva megyek haza. És utána is csak szórványosan. Hogy kezeli az átlag ilyen fajta kutya az ilyen embereket?
2015. júl. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem fog gazdájaként kezelni. A kaukázusi idegenekkel bizalmatlan, erős területvédő ösztönnel. Ha a gondozója képes normálisan kezelni és nevelni, akkor a jelenlétében barátságos lesz veled, de nem ajánlom, hogy egyedül bemenj a kertbe.
2015. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, ennek nem örülök, pont az első egy évéből fogok kimaradni. :(
2015. júl. 1. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha később odaköltözöl, meg fog szokni, de így, hogy csak pár havonta látod, majdnem idegenként fog kezelni.
2015. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták erős területvédő és idegenekkel nem éppen barátságos.

Akiket megszokott azokat nem bántja ,de ritka ,hogy elfogadja azt hamar akit még nem látott.

Viszont szerintem megfog tudni szokni a későbbiekben ,mert engem is megszokott ,pedig én akkor kerültem oda mikor 4 éves volt már.

Ami a lényeg és írtak ,is ,hogy a gazdája legyen ott és amíg nem szokott meg ne nagyon mászkálj egyedül.

2015. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!