Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Villanypásztor kicsi területre...

UnstoPPaßle kérdése:

Villanypásztor kicsi területre, hogy tudnék a legolcsóbban kijönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy Cocker Spánielem és így idős korára folyamatosan átmegy a szomszédhoz. Próbáltam már mindent de nem hatott és az egyik ismerősöm ajánlotta ezt a megoldást. Kicsit drasztikus, tudom de 2 nap után már elméletileg le is vehetem azt mondta az illető.

Utána is néztem a dolgoknak, de van egy nagy gondom. Az én udvarom nagyon kicsi terület össz-vissz az a rész amit el kellene keríteni 30 méter viszont villanypásztort csak ilyen 500 méterre adnak és úgy 300 euró. Nem lehet ilyesmit méterre vagy valahogy venni, vagy hogy tudnám kihozni ezt a legolcsóbban és úgy hogy ne maradjon meg többszáz méter villanypásztorom :)


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



#kutya #villanypásztor #villanypásztor olcsón #villanypásztor kis területre
2015. júl. 1. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te hol nézted, ahol euroban számolnak, de mivel ez egy magyar oldal így én forintban tudom mondani, hogy vaterán egy komplett villanypásztor készlet 20.000 Ft, amiben már 250 méter vezeték is van. Olyat érdemes venni, ami 10kV-os, mert a kisebb 4-5 ezer volt feszültség egy vastagabb bundájú kutyának nem mindig elég.
2015. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Linkelnéd légyszíves :)
2015. júl. 1. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt láttam én is csak 8 ezer forintért: [link]
2015. júl. 1. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz. Amit te találtál, az a 4-5kV-os változat, amit én linkeltem az a 10kV-os.

A vaterás eladásnál pedig lehet, hogy a jutalékot rászámolja az árra az eladó, azért drágább egy kicsivel.

2015. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!