Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyeszto lett volna?

Tenyeszto lett volna?

Figyelt kérdés

Ismerosomeknek van egy oreg foxterrieruk aki nagyon beteg,allandoan kohog es hatra van zarva az udvar vegebe de mar a kapunal is hallani ahogyan horog szegeny. Ez lehet orokletes betegseg vagy csupan az oregseg jele? A minap azon vitatkoztam az ismerosommel hogy az allitasa szerint a varos legjobb tenyesztojetol valo a foxi. Elmondasa szerint a kiskutya amikor hoztak bolhas volt es koszos es meg sosem lattam olyat hogy valaki teljesen csonkolta volna egy foxi farkat mert neki egyaltalan nincsen farka.

Szerintem az nem tenyeszto aki koszos es beteg bolhas kolykot ad ki a kezei kozul raadasul olcson vettek es a baratom nem hiszi el hogy az ember nem tenyeszto hanem szaporito volt.



2015. júl. 3. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszos és bolhás volt, az mindenképpen gyanús. De az, hogy egy öreg kutya köhög, valószínűleg teljesen független attól, hogy honnan van. Nem minden probléma vezethető vissza a szaporító dologra, néha a kutyák egyszerűen csak megbetegszenek, különösen, ha öregek.
2015. júl. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy törzskönyvet ad meg díjakat nyer, még messze nem biztos, hogy megfelelően tartja az állatait: [link]
2015. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"A város legjonn tenyésztőjétől" én már ekkor tudtam, hogy oszaporítóról van szó. Nincs városonként 5 tenyésztő, elhiheted. Meg a leírásod alapján is egyértelmű, hogy szaporító volt.
2015. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd ezt meg a barátodnak: [link]
2015. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HA nem volt vele eddig semmi baj, most kezdett el köhögni, nézessétek meg, nem-e szívférges, ha az, mióta köhög? az állításod szerint nagyon hangosan köhög, ha szívférges már nem ehetsz ellene semmit. Nem biztos hogy az, de van rá esély
2016. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!