Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kolyokkutya tanitasa? Milyen...

Kolyokkutya tanitasa? Milyen tempoban?

Figyelt kérdés

1 hete van nalunk, a fujj! mar nagyon megy ( papucs, szonyeg, fal ragasakor kellett eddig hasznalnunk)

az ul is megy, kiveve ha valami tulzottan eltereli a figyelmet, de az is alakul

a szobatisztasag folyamatban

arra lennek kivancsi, hogy milyen tempoban illetve sorrendben erdemes haladni ?


2015. júl. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Se sorrendet, se tempót nem lehet mondani. A kutyától függ, hogy mennyi tanítást igényel és bír el, illetve milyen gyorsan lehet tovább lépni. Egyszerre több feladatot is taníthatsz neki, azt te döntöd el, hogy miket tanítasz, csak figyelj a kutyára, hogy ne húzd túl a gyakorlásokat, mindig a csúcson hagyd abba.
2015. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy kutyusom, de nem nagyon tanítom hogy valamit tudjon. Ülni ő is tud. Szerintem hogy szobatiszta legyen, azt folyamatosan tanítsd neki. Mert ha abba hagyod, akkor nem fogja megtanulni. Addig tanítsd neki hogy szoba tiszta legyen amíg meg nem tanulja. Meg ha az ülésre, fekvésre át megyünk, akkor először az ülést tanítsd meg neki. Utána jöhet a fekvés. Ha a fekvést tudja, akkor tanítsd meg hemperegni, vagy ilyesmi. Örülök hogy válaszolhattam!
2015. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit tudnek mondani, mint az előttem szólok :)
2015. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!