Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ÜDV! Tudtok esetleg egy jó...

GouldAm kérdése:

ÜDV! Tudtok esetleg egy jó állatorvost ajánlani Budapest Kőbánya/környéke? A hagyományoson kívül. Aki kicsit alaposabb? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
A probléma nem súlyos, de régóta van: folyik a kutya szeme, hullik a szőre, folyton rágja magát, rózsaszínű a bőre - a "majd elmúlik és bűzmirigy kinyomása" nem segített, egy hónapja egyre rosszabb. Szinte mindent kizártunk, "valami ekcémás allergia" a kórisme. Most van egy rózsaszínű kopaszkánk, egy spicc keverék helyett. Szóval??

#kutyajaj
2015. júl. 4. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Kőbánya melyik részén laksz, de a 17. kerület Akadémiai Állatorvosi Rendelő nagyon jó, illetve szintén a 17. kerületben a Napkelet Állatorvosi rendelő. Mi ide szoktuk vinni a kutyánkat. A kőbányai állatorvost nem szeretjük, illetve szerintem drágább is.
2015. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha van autód: [link]


Sajnos ez nincs annyira a közeledben.


[link]

2015. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kutyánk is majdnem teljesen lekopaszodott, annyit rágta magát, hiába próbálkoztak mindenféle szteroidos kenőccsel, táppal, gyógyszerrel. A végleges és legjobb megoldás az allergiavizsgálat vérből, mert az mondja meg, mire is érzékeny a kutyus, és így nem kell még hónapokat, éveket eltölteni azzal, hogy találgatnak, mire is érzékeny. Ezt meg szerintem mindegyik állatorvos megcsinálja, neki csak a vért kell levenni a kutyából, és azt ők majd továbbküldik egy laborba.
2015. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
"LóBányaiDokik" abszolút felejtős..... Már egy sima oltás beadás után is gond volt. 17. kerületi szerintem is. De ha az újhegyi részen laksz Kispesten is tudok egy jó állatorvost - elküldöm privbe. Ha kistestű kutyus, szállítódobozzal BKV-val nincs messze a 17. kerületi. Mi is oda szoktunk eltúrázni. Persze kocsival kényelmesebb.
2015. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a Minivet elég messze van, és elég rossz a megközelíthetősége is... Nem is beszélve a 3. kerületiről...
2015. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Allergiavizsgálat nincs nálunk, megpendítettem már az orvosnak, de nekik el kell küldeni laborba meg macerás stb. Nem kapott csak egy homeos cseppet meg szemtisztítót, nem használt egyik sem. Negyedszer már nincs kedvünk visszamenni.


LóDok - kemény jelző, viszont sok igazság van benne. Úgy vettem észre meg vannak a törzsbarátok a Dokiknál felénk, a többi meg, mint én is, csak valami adalék, max 5 perc, kutyát meg se nézik. Vagy kellett volna borravaló?? Nem várok sokat, csak legalább nézzen rá az állatra, 4 éves elmúlt a kutya és sose volt még ilyen csúfocska a szőre és a szeme, pedig befogadott.


Megnéztem a 17-i kerületi állatorvosokat, NINCS MESSZE:)). Hétfőn megkörnyékezem telefonon őket:), hátha bevállalnak egy ránézésre.


Szép Hétvégét!

2015. júl. 4. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Az óhegyi állatorvosi rendelőt ajánlom vagy az X. kerületi önkormányzati rendelőt, itt ugyanaz a doki rendel, aki az óhegyibe is (Rétfalvi dr.), csak olcsóbb. Persze az Óhegyibe szebbek a körülmények, mert az nem állami, hanem magán. De hát valamit valamiért.
2015. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!