Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan hány hónapos korban...

Pontosan hány hónapos korban kell felváltania a kiskutyatápot a rendes tápnak?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.

2015. júl. 4. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápfüggő,rá van írva.
2015. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában 1 éves korig adnak kölyöktápot. De a kutya fajtájától és a táptól is függ, pl az Acana gabonamentes tápjaiból nincs külön kölyök és felnőtt.
2015. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Szia.


Szerintem az ilyen kiskutyatáp,meg nagykutyatáp ez csak csupa reklám.Személyes tapasztalatból mondom,hogy ezeknek semmi jelentőségük nincs,a kiskutya is ugyanúgy megeheti a nagykutyatápot,mint a másikat,garantálom neked ,hogy nem lesz semmi baja.Rengeteg kutyánk volt már,és egyiknek sem lett semmi baja.Nemrég kaptam egy kaukázusi juhászkutyát,kicsi kora óta normális táppal lett etetve,meg ételmaradékokkal,és most már közel 60 kg,tökéletesen egészséges.Amikor kicsi volt ha túl nagy volt a táp,akkor ketté törtük,vagy tejbe aprítottuk,és jó étvággyal meg is ette,nem volt gond.Hidd el nekem,hogy ezek csak mind reklámok.

De te döntesz.

2015. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a kutya már nem nő intenzíven, akkor szoktam javasolni, hogy legalább fele-fele arányban keverjék felnőttel, hiszen a kölyöktáp a növekedés elősegítésére van, utána csak hízlal. Átlag méretű kutyánál ez max. 8-10 hónapos kort jelent.
2015. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen majd meglátom!
2015. júl. 7. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!