Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon haragszok a kutyámra,...

Nagyon haragszok a kutyámra, mert elpusztította a kismacskákat. Hogyan győzzem le a haragomat?

Figyelt kérdés

El voltak zárva egy szerintünk biztonságos dobozba, de a kutya ügyesen kirágta.

Az anya macskát sose bántotta, nem gondoltam, hogy a piciket bántaná.


Nagyon szörnyű látvány fogadott reggel.. :( Látva a kis tónustalan testüket. Nem kívánom senkinek..!

Még mindig haragszok a kutyámra, pedig amúgy velem van a legjobb kapcsolata.

Ja, és nagyon sokat hányt reggel, remélem nem nyelt semmi károsat...


Szóval hogyan "bocsássak meg neki"?

Szerintetek még meddig haragudjak rá?

Nagyon puncsol már...


2015. júl. 5. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Magadra haragudj! Felelőtlen vagy!!!
2015. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
Szia! Az ami ért megértem , hogy fáj .... Nekem is kutyus mellé most születtek kiscicák ..én se könnyen tudnék megbocsátani. nem vagyok a kutya verés híve se a fenyítésé de én biztos kiosztottam volna ha megtalálom a kicsiket. Nézd a megbocsátás nehéz dolog ember felé is , szerintem beszéld meg magaddal, valószínűleg nem akart rosszat bár ez hülyén hangzik . Ösztönből cselekedhetett , azzal ha haragszol a probléma ami már van nem oldodik meg se a te lelkedet nem segítí elő se a kutyusét ( nem tudom megmutattad-e neki, hogy mi volt a rossza amit csinált és érti-e miért haragszol rá. Zárd le magadban gyászold meg a kis életeket amiket elvesztettél , majd nézz a kutyád szemébe és győződj meg róla, hogy nem gonoszságból tette-e . HIdd el nem amiat cselekedett. Engedd el . :)
2015. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
28%
Szörnyű lehetett ezt látni,de kutyából nem lesz szalonna...ez a génjeiben van,bár nem mindegyik kutya csinálja ezt..az én kutyámat hamarabb enné meg a macska..szóval ne haragudj rá sokáig,akkor kellett volna odavinni a kimúlt kiscicákhoz,és finoman "megütni"egy kicsit,hogy tudja rossz dolgot tett..mindenesetre a közelébe legközelebb ne tarts kiscicákat..
2015. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán érdeklődött csak irántuk. Viszont egy kutya játékból is szoríthat akkorát, amit egy pici macska nem bír elviselni.Az anyamacska felnőtt. Mert eltűri a kutyád, a kismacskák teljesen más dolog. Legközelebb nem biztonságosnak hitt dobozba kell tenni a kicsiket, hanem olyan helyre, ahol a kutya nem fér hozzá.
2015. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj első válaszoló... Csak nem gondolod, hogy nincs saját lelkiismeret furdalásom? Ugye nem hiszed, hogy a kutyámat akarom felelőssé tenni?

Köszi, hogy eszembe juttattad...

Hidd el tisztában vagyok vele ki miatt (is) történt.


A macskám egyébként ivartalanítva lesz, csak sajna az előzőről lecsúsztunk.


Az 5-ből 3-at kapott el, 2 reszketett amikor reggel kimentem hozzájuk. Úgy sajnáltam őket.. :(


A többieknek köszönöm!

Elkezdtem megbékélni a kutyámmal.

2015. júl. 5. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Viszont a kutyádra ne haragudj, nem tehet róla. A megmaradt kiscicákat úgy tartsd tovább, hogy semmiképpen ne férjen hozzájuk.
2015. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már a sokadik ugyanilyen kérdés az utóbbi időben. Miért nem lehet azt a szerencsétlen macskát ivartalanítani?
2015. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!