Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos máltai...

Van egy 4 hónapos máltai selyemkutyám. Lehet vinni majd kiállításra? Mik a feltételei?

Figyelt kérdés

Van egy kan kutyám, és néha azon gondolkozom, hogy kiállításra is vihetném akár. Ezt csak törzskönyvvel lehet? Mik a feltételei? Mármint, hogy nem harap a kutya, szépen sétál pórázon... Valaki elmondaná, hogyan is zajlik ez, részletesen? Hány éves kortól vihetem (mármint hogy én hány éves vagyok)?

13/l


2015. júl. 6. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak törzskönyvvel lehet. Ha nincs neki, akkor felesleges gondolkodni a továbbiakon.
2015. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te már most is viheted, illetve lehet, hogy kell szülői beleegyezés hozzá. Ezt nem tudom.

Feltételei: érvényes veszettségi oltás, chip, törzskönyv. Nevezés a kiállításra, nevezési díj befizetése.

Érdemes megkérni a tenyésztőjét, hogy segítsen megtanítani, hogyan kell felvezetni/beállítani a bírálathoz, és ezt otthon sokat gyakorolni a kutyával, jutalmazással.

2015. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mksz kiállításokra hobbi osztályba mehet illetve a Komáromi Cacibon is szoktak hobbi vagy keverék osztályt csinálni"
2015. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hobbi osztályban keverék kutyaként lehet indítani, de teljesen fölösleges. Ez nem hivatalos, csak játék. De sose értettem, hogyha tetszik a kiállítás világa, miért szaporítót támogat valaki, miért keverék kutyát vesz?
2015. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!