Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava, mi lehet a baja?

Csivava, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Csivava rángatja a fejét és folyton tüsszent most abbahagyta 10 perc után de nem bízom a véletlenre ha megértitek mi lehet?

2015. júl. 7. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám (yorki) akkor csinálta ezt, amikor füvet evett és félrenyelte. Az állatorvos az orrából húzta ki, mire odaértünk vele. Szóval lehet valami az orrában, vagy a torkában, nyelőcsövében, ami nem odavaló, de lehet allergia is. Mindenképpen ajánlott orvosnak megmutatni, amint lehet.
2015. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem az orrába mehetett valami,nem volt véletlenül toklászos fűben?

(toklász:

[link]

2015. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De lehet lehet toklász :/
2015. júl. 7. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz és kész.

Ő majd megvizsgálja, látatlanban mi nem tudunk segíteni.


Belemehetett valami az orrába, de allergia is csinálhatja.

2015. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már nem csinálja csak tegnap este 01:00 kor és nem volt nyitva doki :D
2015. júl. 7. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

1. válaszadó vagyok.

Szerintem azért nem ártana az állatorvos, mert az enyém is így volt. Tüsszögött, aztán abbahagyta, majd másnap ugatott és újra előjött nála a tüsszögés. Elvittem orvoshoz, belenézett a szájába, de nem talált semmit, így hazajöttünk és mikor hazaértünk úgy elkezdett tüsszögni, hogy azt hittem megfullad. Rohantunk vissza az orvoshoz, és akkor már az orrán keresztül jött ki a félrenyelt fűszál. Az orvos szerint szerencséje volt, hogy így magától kijött neki.

2015. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!