Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vizezzem be a kutyámat,...

Hol vizezzem be a kutyámat, hogy jobban bírja a meleget?

Figyelt kérdés
Nagyon liheg, nem jobb, ha kap egy kis vizet a teste? Az egész testét nem merem, szívinfarktust ne kapjon nekem.

2015. júl. 7. 14:34
 1/8 anonim válasza:
Nekem azt mondták a kutyasuliban, hogy a hasukat kell, ahol kevesebb a szőr meg a mancsukat esetleg. Én egy fújós/spriccelős üveggel szoktam, azzal a legegyszerűbb
2015. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én slaggal vizezem be, de nem jéghideg vízzel. Szereti, utána pár óráig elvan vele.


Ha fél a víztől, leviheted a pincébe, vagy olyan helyre ahol hideg járólap, beton van.

2015. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen kutya? benti? Kinti?

Langyos vízzel nem napon tartózkodó kutya nem fog infarktust kapni. Vízzel telt valami, amibe magától beleállhat, akár bele is feküdhet.

2015. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Langyos vízzel nyugodtan bevizezheted az egész kutyát, persze ne egyből önts rá egy vödörnyit :) Kézzel meregesd rá a vizet, és pacsmagold bele a bundájába. Ha átvizesedett, mindjárt jobban fogja érezni magát.
2015. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hideg vizes lavorba állítsd bele, a mancsukon keresztül is párologtatnak,így jól esik ha hideg vízben állhat. Nálunk pl egyik kutyánk sose fekszik bele a vízbe,csak bele megy állni,meg inni.Pár perc utána kijön és bemegy az árnyékba.

Másik meg belefekszik.


Mancsát,hasát,és a fejét vizezd be

2015. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vizes törölközőt is rakhatsz rá, sőt a fagyasztóba is beteheted pár percre előtte(csak annyira, hogy jó hideg legyen), de a langyos vízben pancsolás a legjobb nekik.

Az én kutyám a víztől fél, a törölköző kevés neki, így bekapcsoltam neki a ventilátort. Azóta ha ilyen meleg van, mindig kéri, hogy kapcsoljam be.

2015. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fél a víztől az enyém, úgy kell odavonszolni a lavórhoz. :) Mivel tudnám elmulasztani a víziszonyát?
2015. júl. 8. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sok mindent próbáltam már, de semmi nem segített. Elfogadtam, hogy víziszonyos és ha le akarom vizezni, akkor nedves szivaccsal szoktam, mert azt engedi és szereti is.
2015. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!