Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám reszket, össze...

A kutyám reszket, össze vissza néz és szaladgál is 2 percenként, Mi baja lehet? Nem lehet az hogy szellemeket lát vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Állatorvosi ügyelet?

Szellemek, koboldok és csillám..szlámák meg csak a mesékben vannak.

2015. júl. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
hát vedd az öledbe és nyugtasd meg.
2015. júl. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EagleHUN ***** válasza:

Lehet betegségtől is, de vihar, petárdázás vagy akár a be"csinál" -ástól való félelem (azaz ki kell mennie, bár ennek is lehetnek betegségi okai) is kiválthat ilyet legalábbis saját tapasztalatomból kiindulva.


Ha sokáig (min 1/2-1 nap) csinálja még és a nyugtatásodra, sétáltatásodra sem hagyja abba akkor állatorvos nézze meg (főleg ha nem is iszik nem is eszik)!


Sőt a kánikulára gondolva lehet hőguta féleség is (hűsítsd le fürdőkádban hideg vízzel!) és állatorvoshoz vele még akkor is ha attól javul az állapota!

2015. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3-as utolsó javaslata nagyon áll, az én véleményem is az, hogy gyanús a napszúrás, hőguta. Esetleg nem kapott elég vizet a melegben? Udvaron tartjátok? Ugye, nem szobakutya?

Vigyázz, ez veszélyes, láttam már németjuhászt, amely így, hőgutától pusztult el.

Vidd el dokihoz, vagy hívd ki az orvost.

2015. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy valami légy vagy bogár van a lakásban. Kialakulhat ilyen félelem, ha pl. egyszer már megcsípte valami.
2015. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt egy szobakutyáról volna szó. Nem hiszem hogy a melegtől lenne mert mikor kint vagyok vele csak is az árnyékban sétálunk. Az is lehet hogy valami bogártól van, mert miko a konyhába voltam akkor ott volt valami szúnyog vagy ilyesmi és azt nagyon nézte, és mindig mikor az ágyra feljött akkor a hátsóját "kapargatta".
2015. júl. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!