Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal, el...

Mit csináljak a kutyámmal, el kell mennem?

Figyelt kérdés
A nagy hőség miatt napközben beengedtük most a folyosóra, mert tegnap árnyékban is 38 fok volt kinn. Német juhász, középhosszű, dús szőrű. Ma viszont el kell mennem, épp délben. Mit csináljak vele, hogy addig kibírja kinn? Lelocsoljam, az elég? Sajnos minimum 2-3 órá hosszáig távol kell lennem(:

2015. júl. 8. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetne a folyosón hagyni?
2015. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem, mert egybe van minden, (nappali, konyha, étkező, folyosó, és ő nincs hozzászoktatva, hogy egyedül legyen benn. Csak a folyosóra szoktuk beengedni, ha valaki ott van vele, hogy ne legyen egyedül.
2015. júl. 8. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk kint vannak a kutyák mindig.

Füves, árnyékos helyen vannak, és fellocsoljuk alattuk a talajt alaposan.

2015. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs valami műanyagkád vagy valami, amiben vizet lehet neki kirakni fürdésre?
2015. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HUN_Sector ***** válasza:
100%
A kertet locsold fel, illetve tegyél ki neki bőségesen vizet, valamint egy árnyékos helyet alakíts ki.
2015. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itthon nincs kád, de lavor van, ha azt kiteszem? Meg vödörben is teszek ki vizet, nemcsak az itatóedénybe. Már fellocsoltam most az északi részen, az árnyékban, és leslagoltam, picit langyos vízzel. Ha még indulás előtt lelocsolom, meg újra fellocsolom a kertet, az elég lesz? Mert ma nálunk 40-41 fok is lehet, itt lesz a legmelegebb.
2015. júl. 8. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne picit locsold le, hanem jól áztasd el a bundáját, bőrig. Aztán ideje lenne beszereznetek valamit, amiben a kutya le tud hűlni a vízben. Nézz utána a műanyag gyerek homokozóknak. Rengeteg kutyás használja.
2015. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:) Szerencsére hamar elintéztem a dolgomat, így csak másfél óráig volt kinn. Előtte teljesen fellocsoltam az udvart, jól leslagoztam a kutyát, tettem ki neki vizet vödörben és pancsolni lavórban is. Mikor hazaértem, már fürgén jött elém, de az udvar száraz volt, a kutya szőre még nedves:) Azóta itt fekszik benn a folyosón, jól érzi magát.

Homokozónk van, nagyobb is ment a kagyló, de még így sem fér bele. Egy nagy szőlőskádat szoktam kitenni pancsolni neki, de az a kertben van, itt a háznál nincs, csak a lavór.

2015. júl. 8. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, így utólag, örülj, hogy nem vitte el a vihar az ebet :)
2015. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hozzánk még nem érkezett meg. Kb. 2 órája kissé feltámadt a szél, de már az se igazán fúj. Most kinn 28 fok van, délben 41 volt.
2015. júl. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!