Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyus nem tud nyugton maradni...

Kutyus nem tud nyugton maradni autóban. Jó megoldás lenne, a biztonsági öv neki? (Kutyáknak való)

Figyelt kérdés

És ha igen, milyen márka a legjobb?


És ha nem, hogyan tudnám rászoktatni, hogy nyugodt maradjon végig?


2015. júl. 8. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
ha képtelen nyugton maradni, nem az öv, hanem egy box a megoldás. A boxba pedig bele kell szoktatni.
2015. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem esélyes a box, mivel nem fér be a hátsó ülésre
2015. júl. 8. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugtató pl.

De sose értettem, mi az, hogy nem marad meg? Amíg nem vettem nekik biztonsági övet, a hámjukat csatoltam az övhöz, Nem figyeltem rájuk, lenyugodtak, megszokták és kész, utaztak már így 5 órát is megállás nélkül, nem kell túlbonyolítani.

2015. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És a csomagtartóba egy box? Nekünk két kutyánk is van, mindketten a csomagtartóban vannak, és nyugodtak.
2015. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel eleve biztonságosan kéne szállítani a kutyát.... Nem lengedezhetne a kocsiban ahogy akar, akkor sem ha nyugodtan maradna, mert veszélyes a vezetőre és baleset esetén sem valami biztonságos. Ezt nem tudtad eddig? Boxba kell tenni, vagy kutya biztonsági övre. Amúgy meg úgy kell, hogy megmondod neki, hogy "Marad, ül/fekszik/ stb, nem szabad". Ja hogy nem hallgat rá, gondolom? Hát azt a kocsin kívül kellett volna kezdeni.
2015. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendőrök állítottak már meg, nem szóltak be a kutyák szállítási módjára, az oltási könyvet kérték, és ennyi.
2015. júl. 8. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
De az még nem biztosíték arra, hogy máskor nem fognak. S ha egyszer véletlen balesetezel, és a kutya veled van, akkor a kutyusra is kell gondolni. De hogy érted nem nyugodt? Mit csinál? A box a legjobb szerintem.
2015. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most hogy szállítod Őt?
2015. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
vidd az öledbe hacsak nem te vagy a sofőr
2015. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kutyád, akkor nem a rendőrök miatt aggódsz, hanem a biztonsága miatt. Nehogy azt hidd, hogy téged nem érhet baleset.
2015. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!