Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok nekem velemenyt...

Tudnatok nekem velemenyt mondani Staffordshire-Labrador keverekrol? Vagy tapasztalatot esetleg? Milyen a vermerseklete, a kulleme, stb

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy keverékről nem lehet általánosságokat mondani. Ahány kutya, annyiféle képen jönnek össze a gének.
2015. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy majdnem ilyen keveréket ismerek, csak az pitbull és golden keverék, szoval kb ugyanolyan belsőre. Viszont itt jön az, amit nem lehet előre kiszámítani, hogy mit örököl és kitől, valamint a kedves gazdi nevelése. Akit én ismerek, az egy önbizalom hiányos kutya, akit az erősebbek ledominálnak, de amint nála kisebbek, fiatalabbak és gyengébbek vannak a futin, azonnal acsarog. Gazdika meg mondja, hogy nem bánt. És nem szól rá a kutyájára. Az én kölyök kutyámat meg a földbe döngöli, és akkor sem hagyja békén, amikor az már mozdulatlanul fekszik hanyatt. Tovább cseszteti és levegőt venni sem akarja hagyni. Gazdika továbbra sem szól rá. Szóval ha ilyen kutyád van, vagy akármilyen, ne hagyj rá ilyet.
2015. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!