Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fekete a kutyám nyelve?

MARIANN06 kérdése:

Miért fekete a kutyám nyelve?

Figyelt kérdés
Üdvözlöm.Szeretnék egy kis tanácsot vagy inkább választ.A kutyám 9 éves keverék kan.Kerti kutyus. Február óta beteg .Napi szinten 5-6 szor is hányt .Elvittük orvoshoz és ott megvizsgálták.Külső betapintásra semmit sem találtak,Ultrahang vizsgálaton kiderült hogy a veséje akkora mint egy macskáé. (45-kg-os kutya)Változtatunk az étrendjén, kapt béltisztitó gyogyszert.Semmi javulás,csak anyi hogy mostanába nem hány sokat. Rendesen eszik a mai napig, csak egyre gyengébb.4 nappal ezelöt észrevettem hogy megfeketedett a nyelve .Nagyon sötét majdnem fekete lett a rozsaszin nyelve.Rendesen eszik keveset mozog sokat alszik fekszik.Azt mondják leál a keringése és azért feketedett be a nyelve. Mi lehet ez? Mit adjak neki?

2015. júl. 8. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el másik orvoshoz.
2015. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen másik állatorvos kell!
2015. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vittem! Meghalt :(
2015. júl. 17. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2015. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!