Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul csinálom a nevelését...

Rosszul csinálom a nevelését :/ Hogy javítsak?

Figyelt kérdés

Kutyám mindent egyből megcsinál amit kérek neki, akkor mikor csak ketten vagyunk. Amint még egy ember jön, rám se hederít.


Édesapám elvileg a falkavezér a családban, utána jövök csak én, de a kutya is tudja, hogy felette állok (legalábbis úgy vettem észre).

Ha viszont odajön hozzánk még egy ember (nem feltétlenül édesapám, akárki) akkor borul az egész.


Hogy tudnám megértetni vele, hogy akkor is rám kell hallgatnia, ha nem egyedül vagyunk?


2015. júl. 9. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt te tudod hogy a kutyád mennyire van oda és milyen falatokért.Szerezd be azokat az ételeket amikért megőrül és kitartóan kell tanítanod vele hogy hallgatnia kell rád.Vedd rá valamelyik ismerősöd hogy csengessen be és lassan lépjen be az udvarra, ezidő alatt te próbálod a finom falatokkal az ellenkező irányba csalogatni a kutyát. Ez nem fog elösszörre menni szóval legalább másfél hétig tanítgasd, ha ez nem müködik akkor durvább variációt válaszd: mindig egy picit csapj a fenekére , és mérgesen nézz rá , igy tudni fogja hogy nem szereted amit ő csinál. Én ezeket tapasztalatból tudom!! :)
2015. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!