Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kiskutyusom. Az...

Meghalt a kiskutyusom. Az életem része volt és nagyon hiányzik, nem tudom túltenni magam rajta, mennyi ideig fogom érezni a hiányát? És tudja pótolni valaki azt az űrt a lelkemben amit az én kis rosszlánykám hagyott maga után?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Fogadj örökbe egy kiskutyát, ő enyhíteni fogja a hiányt és jót teszel vele, hálás lesz.
2015. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inagyon nehez volt abban a pillanatban. Lehet ezt mas nem erti,de sirogorcs kerulgetett minden percben. Ra nem sokkal lett egx masik kutyusom,imadom! O enyhitette a fajdalmat,nem tudok kutya nelkul elni!
2015. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy éreztem :( Borzalmas volt, engem is a sírógörcs kerülgetett... Örökbe fogadtam egy teljesen más típusú kutyát, mint amilyen az öregúr volt, segített.
2015. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én együtt nőttem fel egy német juhásszal. 16 voltam amikor meghalt szegény. Nagyon nehéz volt, van kis sírja a kert végében, mindig vannak körülötte virágok. Igazi családtag volt. Utána lett egy menhelyről hozott kutyánk, aki szintén nagyon jó barát. Nem hiszem, hogy valaha hosszú távon meg lennék kutya nélkül. :)
2015. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De jo ezt ollvasni,hogy ennyi kutyaszereto ember van!!! 😍😍
2015. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát igen. Egy új kutya nagyon sokat segít. Nem azért, mert kvázi "lecseréled" őt, hanem mert az új kutyus nem hagyja, hogy szomorkodj, és eltereli a figyelmed, mert neked kell gondoskodnod róla. Valamint irtó érdesek. :) Aztán pedig megszereted, és nem szomorkodsz.
2015. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp éli meg a gyászt, máshogyan dolgozza fel. Nekem egy évbe telt, mire egyáltalán felmerült, hogy újra legyen kutya, és újabb év telt el, mire lett is.
2015. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudom...nagyon jól hangzik, hogy új kutyust fogadjak örökbe...de igazából félek,hogy ő is el fog hagyni...
2015. júl. 11. 14:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Én amíg intenzív a fájdalom, nem fogadnék örökbe kutyát. A gyászt nem lehet és nem is szabad siettetni. Én, mikor tavaly tragikus körülmények között meghalt a fiatal kutyám, 5 hónapot vártam az újra, bár szerencsémre eleve volt 2 kutyám, akikkel menni kellett, így nem fordultam magamba. Illetve egy barátom pár napra rám bízta az ő kutyáját, az segített. De ennek ellenére is egy jó fél év kellett, mire úgy-ahogy feldolgoztam a helyzetet. Ha ismersz kutyásokat, esetleg menj el velük sétálni, talán az segíthet.
2015. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

07-10.-én az én kiskutyám is (3,5 hónaposan) meghalt...miattam :(


én sem tudom mitévő legyek.

2015. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!