Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta közben ugat a kutyám,...

Séta közben ugat a kutyám, már nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lassan két éve van nálam a kutyám (mudi, mentett) és a séták rendszerint azzal telnek, hogy ugatja a kerítés mögött örjöngő kutyákat. Ha pl a város központjában sétálunk, akkor semmi probléma vele, mert ott nincs kutya, de ha van amellett is nyugisan el tudunk sétálni.Sokáig engedelmesre jártunk, úgy egy éve pedig agilityzünk, és ha tudunk megyünk terelni. De ez a séta. Komolyan a halálom. :D Próbáltam már tltani szóval, aztán palackkal. Jutalomfalattal elterelni a figyelmét (ez vált be a legjobban, de hosszútávon nem jó) hogy lábnál jöjjön. De nem működik egyik sem, egy pillanatra csöndben van, de utána megint ugat mint a bolond. Amúgy nagyon energikus kutya, így sokat futok vele elengedem ha tudom, csak ezzel van probléma. Köszönöm az ötleteket!



2015. júl. 10. 23:42
 1/3 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Ha mégis túl nagy gondot jelent, akkor kutyaiskola.
2015. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!:) Szerintem ezzel vagyunk páran így:D Nekem a legelső kutyámnál (jajj de hiányzik :( <3)volt így amikor kutyás utcába sétáltunk. Amikor nagyon ugatott odahívtam magamhoz és lenyugtattam aztán mentünk tovább, mondogattam neko hogy nem szabad igaz volt hogy átfutottunk a kutyás résznél.:)

A kölyke, aki már 8 éves, most kezd ilyen morci lenni:D mostában már majdnem minden kutyira haragszik :S

2015. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt még megpróbálhatod, hogy addig nincs séta tovább , amíg be nem fejezi.
2015. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!