Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat...

Hogyan vegyem rá a kutyámat hogy tovább menjen?

Figyelt kérdés

4 hónapos német juhász, nagyon okos kutya. Tegnap vittem ki sétálni a kapun kívülre először. Ez nagyon jól ment, egész sokáig eljutottunk, de aztán egy olyan részre értünk ahol az utca egyik oldalán kettő, a másikon pedig egy nagy kutya van, na ez a három kutya elkezdett ugatni (jó hangosan) és a kutyám leült kb egyenlő távolságra minhárom kutyától és nem volt hajlandó tovább menni. Ott ült kb másfél percig, de utána az egyik kutya gazdája ki kiabált az ablakon hogy vigyem a kib*szott kutyámat a p*csába, szóval inkább felvettem az ölembe és elvittem.

Valami tipp hogy mit csináljak? Akkor sem állt fel, amikor kutyakaját próbáltam adni neki.



2015. júl. 11. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
vidd gyakran sétálni,és had menjen arra amerre ő akar. majd elmúlik nála.
2015. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most vidd akár a kezedbe is tovább, mert később már nem fogod tudni megemelni. Kissé érzékeny a kutyád, mondhatnám finoman. Miért ilyen későn vitted utcára?
2015. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem esetleg negprobalhatod kajaval csalogatni.😄és ha elkekezd menni dicserd meg nagyon.😃
2015. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj, nem..

Félre értettétek, ő nem megijedt, hanem kíváncsi volt és ment volna oda a nagyobbakhoz ismerkedni, csak nem engedtem oda és ő ezért ült le.

Azért ilyenkor vittem mert az állatorvos azt mondta hogy nem kéne vinni addig amíg nincsenek meg az oltásai

2015. júl. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!