Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Depresszióból és egyéb mentális betegségekből gyógyulok, és úgy gondolom, szükségem van egy kisebb kutyusra, akiről gondoskodhatok, nevekhetek, és aki ezért viszont szeret. Szobakutyust szeretnék, nem túl nagyot. Jelenleg szüleimmel élek, van egy nagyobb testű keverék öreg kutyusunk iS . Most a mopszon gondolkodom, nem szeretem a túl..hát nem tudom hogy írjam, 'nyápic' kutyákat.

#kutya #mopsz #kiskutya #szobakutya #depresszió. kisállat
2015. júl. 11. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék
2015. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Unokatesómnak 2 éve vettünk egy mopszot, keresztapám rákos volt és a kutya nagyon imádta szerette és ott volt akkor amikor meghalt és nem akarta otthagyni az udvaron. A mopszot nagyon aranyosak játékosai viszont hangosan horkolnak. Szerintem jó ötlet :)
2015. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és össze lehetne szokatni a másik kutyánkkal? Ő fiú, az új kutyus is valószínüleg az lenne. Amúgy barátságos, bár nem túl sok kutyával találkozott, ergo ritkán volt sétáltva, de olyankor kedves volt, inkább ilyen 'nem érdekel' stílusban állt a többi kutyàhoz, hagyta hogy őt nyúzzák, ő csak szagolgatott.
2015. júl. 11. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mopszaim vannak, nagyon jó fajta, egyáltalán nem nyápic. Privátban is írhatsz :)

2015. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A menhelyi nagyon jó ötlet!

Nekünk francia bulldog van, a miénk egy kis debil, vicces, barátságos, játékos. Annyi a baj vele, hogy makacs és hangos (úgy horkol mint két másik ember, evés közben csámcsog)

2015. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NoHead Dog ***** válasza:

A mopsz kiváló választás. :) Annyira nyápic, amennyire a német dog törpekutya.

Jó helyről vedd, úgy sokáig veled maradhat. Rengeteget fog segíteni a gyógyulásban. :)

2015. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bollocks ***** válasza:
A meglévőt vidd el inkább sétálni...
2015. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! az utolsonak irom, hogy higgye el, probalom, szoktam is, de ram nem hallgat, nagyon kicsi voltam amikor hozzank kerult, es csak edesapamat tekinti gazdanak, ot pedig ritkan lehet elcsalni. raadasul mar a kutya se nagyon birja, multkor fel ora seta utan majdhogynem olbe kellett hazahoznunk.
2015. júl. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!