Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára lesz egy Ausztrál...

Nemsokára lesz egy Ausztrál juhász kiskutyám, és nem tudom hogy milyen tápot adjak neki. Nem akarok akármi szart megvenni neki, minőségi kaját akarok neki venni. Nincs valami ötlete valakinek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
BARF/PREY módszer?
2015. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először úgyis azt kell adnod, amit a tenyésztőnél evett. Másodszor a tenyésztő ajánlását vedd figyelembe. Mégis csak ő tudja, a kutyáinak mi a bevált.
2015. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Kb 4 hónapos koráig ne válts tápot (hacsak nem valami iszonyatot kapott idáig), utána pedig nagyon lassan szoktasd át másikra. Nem értem, hogy miért ez az első az új gazdiknak, hogy mást akarnak adni a kutyának? Finomabbat, jobbat.....

Ezzel csak azt érik el, hogy kapásból okoznak egy bélgyulladást a kiskutyának.

2015. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először persze azt fogom neki adni, amit a tenyésztő javasol, ez alap. Csak azért kérdeztem, hogyha esetleg változtatni szeretnék, valami mást kipróbálni, hogy változatos legyen neki. Meg persze felnőtt korában sem csak egy féle kaját szeretnék neki adni.
2015. júl. 12. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyának nem kell a változatosság. Ha beválik egy táp, akkor azt lehet adni neki bármeddig.
2015. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!