Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak tegnap adtunk...

A kutyámnak tegnap adtunk féregtelenítő tablettát, nem volt semmi baja ugyan úgy rohangált játszott mint előtte, de ma reggelre teljesen megváltozott. Bágyadt és csak fekszik ha szólok neki alig akar oda jönni (ét vágya van) Ez normális?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg férges és az elpusztult férgek miatt van rosszul,én azért felhívnék egy állatorvost,az nem kerül semmibe.
2015. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az már megvolt!! De addig amíg nem érki mit tudok csinálni? Mert lehetséges hogy majd csak reggel tud kijönni.
2015. júl. 13. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem látta az állatorvos és csak reggel megy, akkor figyelj rá, hogy megfelelően igyon és egyen. Ezenkívül mást sajnos nem tehetsz.
2015. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő is ugyan ezt mondta, hogy férges volt és azért van rosszul. De most amikor haza értem épp ürítet valami fehéret, megnéztem és ilyen emberi takony állagú és színű dolgot nyomott ki amiben sötétebb sárga rizs nagyságú bogyók voltak (egy más után 3x üritet aztán meg csak próbálkozott) ezek szerint még férges?
2015. júl. 14. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a takonyszerű valami a bélnyálkahártya, ahol a férgek és a peték megtelepednek(emiatt nem kell megriadni, ilyenkor normális jelenség), a sárga bogyók pedig féregpeték (általában galandféreg). Ezek szerint hat a féreghajtó és a kutyád férges volt. Beszélj az állatorvossal is, mert ilyenkor 2 hét múlva ismételten féreghajtani kell, mert a féreghajtó csak a kifejlett férgekre hat, a megmaradt peték pedig kb. ekkor kelnek ki.
2015. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam és elmondtam neki amit előbb leírtam, azt mondta ez megszokott és legyengült a férgek miatt és ajánlotta hogy vegyek neki kutya vitaminot. Remélem nem lesz nagyobb baja és 2 hét múlva újra féregtelenítjuk.
2015. júl. 14. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a probiotikus paszta a legjobb, abban van vitamin is és segíti a károsodott bélflóra helyreállítását, valamint immunerősítő. Az én kutyám is volt már így és ez helyrehozta. Hasmenés esetén is szoktam használni. Állatpatikában vagy állatorvosnál lehet kapni.

Nekünk Pro-Bio+ 30ml van és 3100-ért vettem neki.

2015. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy doboz tablettát csak én hülye nem kérdeztem meg hogy lehet-e már adni neki (mert ugye vasárnap lett féregtelenítve) mert az írja hogy immunerősítő, emésztés segítő, és féregűző hatást biztosít.
2015. júl. 15. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!