Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szobakutya ajánlott?

Milyen szobakutya ajánlott?

Figyelt kérdés

Szobakutyát szeretnék vásárolni... Milyen fajtákat ajánlanátok ( indoklásokat ha lehet kérnék), melyek nem hiperaktívak, ha iskolába megyek, elvan egyedül 8-tól kb. 14-15 óráig, nincs sok probléma vele? ( azt,hogy nincs sok probléma vele, azt persze úgy értem, hogy a folyamatos ápolás és séta, futkorászás mellett nem hajlamos betegségekre stb. )


Kérem csak tapasztalt, kutyával rendelkező/ rendelkezett személyek válaszoljanak, s ha lehet akkor az illető saját kutyája fajtájáról írjon.

Köszönöm a válaszokat előre.

(UI.: Kérem, hogy a fent említett "kevésbé problémás" fogalmat ne szapulják... Mindenki gondolhatja, hogy ezt hogy értem. Megértéseket köszönöm)



2015. júl. 13. 21:18
 1/8 anonim válasza:
75%
Szia! Ha elmész egy menhelyre, ott nagyon szívesen, töviről-hegyire elmondják neked a fajta esetleges betegségeit, tulajdonságait. :)
2015. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.ezt eddig nem tudtam. :) es milyen fajta kutyakat ajanlanatom a fenti "feltetelekhez" huen? En aCavalier King Charles spanielre gondoltam. Szerintetek? (Elso kutya)
2015. júl. 13. 23:56
 3/8 anonim válasza:
Én tacskót vennék. Egy tanács ha tacskót vennél: KEVÉS KAJÁT ADJ NEKI!!!
2015. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Csemegézgess: :)

[link]

2015. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Spánielt nem ajánlanám. Kölyökként aranyosak, de felnőttkémt kifejezetten barátságtalanok. Én Yorki párti vagyok, végtelenül aranyos kutyus, amire figyelni kell, az az, hogy rendesen vágjátok a szőrét, és ne nagyon lépcsőzzön, mert nem tesz jót a gerincének. Szőre nem hullik, idősebb korában is játékos, csak azt ajánlanám :)
2015. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is yorkira gondoltam elsokent, de attol felek, hogy az nagyon draga lenne.. Az interneten 100e.ert van kutyus,de nekem az sok.
2015. júl. 14. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Yorkit találsz olcsóbban is, 30-40 között már tudsz venni. Annyi, hogy n lesz olyan kicsi, mint a drágábbik változat.
2015. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. júl. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!