Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a kutya gyomrából a kaja?

Figyelt kérdés
Ma úgy fél 11-11 körül észrevettem a konyhában hogy valamelyik állat hányt elég kicsi volt nyálkás csak pár fűszál volt benne és véres volt egy picit. Akkor ott csak a kölyök kutyusom volt meg az egyik cica. A kutyus reggel 7 körül kapott enni a macska viszont nem kapott így arra következtettem a macska lehetett, mert a kutyinak csak kellett volna lennie még valaminek a gyomrában. Szerintetek jól gondolom? (na meg azért nem olyan pici a kölyök kutyus hányt már és sokkal nagyobbakat szokott hányni)
2015. júl. 14. 12:48
 1/2 anonim válasza:
A kutyákéból kb 24 óra alatt. Ha fűszál is volt benne akkor szerintem a kutya lehetett. A kutyák hányhatnak akár mekkorát. Pl. egy nagy testű kutya is hányhat nagyon picit és egy kicsi is hányhat nagyot.
2015. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert marad még megemésztetlen étel a gyomorban, simán kihányhatta a kiskutyád azt a fűszálat csak magában.

Nem rendes hányás volt, hanem a fűszáltól szabadult meg.

2015. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!