Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar kutyasuttogó (Kiss...

Magyar kutyasuttogó (Kiss Gábor) : tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy elhívnám őt a mentett, félős kutyámhoz, hátha tud segíteni nekünk, mert a helyi suli nem vált be, ők munkakutyások. Van esetleg vele bármilyen tapasztalatotok? Vajon mennyit kérhet egy alkalomra? H fel fogom hívni, megkérdezem, de 20.000 forintom sajnos nem nagyon van, maximum 10:(

[link]


2015. júl. 14. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp most keveredett bele egy nagyobb botrányba. Úgy megsuttogott egy kölyökkutyát, hogy szilánkosra tört a hátsó lába. Vagy rávágott valaki valamivel vagy elütötték.
2015. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Jajj ez tipikus, nincs olyan ember, akiről ne terjesztenének irígységből vagy akármi más okból rosszakat! Nem kell minden baromságot elhinni!
2015. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

khmm. ezt a baromságot fotókkal tudta a gazda illusztrálni, sajnos.

Mindenki követhet el hibát a munkájában ezt aláírom, de ahhoz képest, hogy -elég nagyképűen-kutyasuttogónak hívja magát, nem sok általa képzett kutyával találkoztam eddig.

2015. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre kaphatnék valami bizonyítékot? Mert ez így lehet, hogy igaz, de az is lehet, hogy csak pletyka. Természetesen, ha ez igaz, akkor nem fogom őt megkeresni, de amíg nincs bizonyíték, nem hiszem el. Esetleg valami konkrét, személyes tapasztalat?
2015. júl. 14. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Na nem mintha egy fotó egy sérült kutyáról bármit is bizonyítana... :) De érdekelne engem is, hogy hol lehet fellelni a sztorit.

Nekem sem szimpatikus amúgy, hogy kutyasuttogónak hívja magát, de őszintén szólva nem sokat hallottam még róla, csak azt, hogy drága, és van, amit képes megoldani :D

2015. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi volt a probléma a munkakutyás iskolában?
2015. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akumi: ez nem hangzik valami jól, azért a drága nem mindegy, hogy mit takar...

A munkakutyás suliban annyi volt a gond, hogy huskym van, és nem akarok a klasszikus értelemben dolgozni vele, súlyt húzatok, futtatom, de a kapcsolatunk már 3 éve nem nagyon akar megszilárdulni. Felnőtten került hozzám egyébként, voltak jobb és rosszabb időszakok is, jobb lenne, ha csak jó időszakok lennének ezentúl:D

2015. júl. 15. 08:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki itt tízezret emlegetett egy alkalomért, és tökre meg volt elégedve, bár gondolom, nem volt semmi súlyos gond, mert ha jól emlékszem, nem is találkoztak többet.
2015. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a munkakutyás suli kiképzőjétől kérj egyéni tréningre időpontot. Náluk senki nem tudja jobban megtanitani, hogyan épits kapcsolatot a kutyával. itt az országban már annyi féle-fajta suttogó, meg tanfolyamos, meg miegymás van horribilis összegekért, nulla tudással, mint égen a csillag.
2015. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mondjuk én azt hallottam a suttogó áll az ottlakók szedték össze az állatokat, sőt állandó kutyaverekedéseket is mondanak! Mindenki saját felelősségére vigye oda a kis kedvencét! Én Megnéztem a körülmények fertelmesek, állat szár, sár na és a környék! Ha fizetek akkor a belvárosban találtam szuper megfizethető helyet! ❣️❣️❣️
dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!