Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lidl és Auchan szerzemények...

Lidl és Auchan szerzemények kutyámnak?

Figyelt kérdés
Most van a Lidl-ben az állatos hét a "Kedvenceim kedvencei" címmel. Szerintetek vegyek onnan kutyumnak egy furminálót? És szerintetek az Auchan-os 200 Ft-os 20 db-os virsli nem ártalmas? Az árát nézve gondolom...

#Auchan #virsli #furmináló
2015. júl. 14. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ne virslit vegyél, hanem farhátat, csirkenyakat, kacsanyakat, meg ilyeneket - Szerintem ezek a Sparban olcsók. De ezek legalább húsból vannak.


A virsli az ilyen darált bőr, meg színezék és szója, meg kitudja mi, de nem hús.

2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem ártalmas. Jutalomfalatnak pl teljesen jó a virsli.
2015. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én egy kutyás csoportban láttam, hogy többen is vettek és náluk bevált a furminátor.
2015. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még tavaly vettem a Lidlből többféle kutyaápolási kelléket. Nekem két nagytestű, nagy bundájú kutyusom van és eddig még tök jól bírják a strapálást.
2015. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!