Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam egyik szemezoldesen...

A kutyam egyik szemezoldesen valadekozik. Kulfoldon vagyunk, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Az allatorvos itt tul draga lenne.Augusztusban megyunk haza.A szeme feherje pirosas.Kotohartya gyulladasra gyanakszom.Nem tudom mitol lehet,esetleg a legkondit nem birja,vagy az uj kornyezetet.Ma vettem kamilla teat,azzal torolgetem a szemet.Ezen kivul mit tudok meg tenni erte?
2015. júl. 14. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A légkondi lehet a ludas. ha tudsz venni szemkenőcsöt ott, azzal kenheted.
2015. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor vidd haza hamarabb, ha az jobban megéri. Te mit szólnál ha egy kötőhártygyulladásnál vagy fogfájásnál megkapnád hogy tarts ki augusztusig?
2015. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mar megvan a repulojegyunk haza.Nem eri meg jobban.Ezert kerdezem h mit tudok meg tenni erte?Nem is biztos h kotohartya,csak tippeltem.Nem vagyok orvos.Nyilvan ha tobb napja tart v sulyosbodik el fogom vinni,de ha van alternativ megoldas akk eloszor azt valasztanam.Az elozo valaszolonak koszonom.Holnaputana erdeklodom!
2015. júl. 14. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy valami antibiotikum szemcsepp. Bár amíg nem lehet tudni, hogy mi baja... De valószínűleg valami gyulladás és már elfertőződött, azért zöld.
2015. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyel szemcseppet aa patikaban, nem lesz rosszabb, ha olyant kap ami embereknek keszult. En mindig olyat veszek, es eddig csak meggyogyultak.
2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget!
2015. júl. 14. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szemész mondta, a kenőcs hatásosabb sokkal a szemcseppeknél. Nekem itthon mindig van Septosyl. Olyankor, mint pl mostanában is, amikor poros minden, a kutyám pedig a labda utáni rohanásban jócskán felveri,e miatt néha elkezd váladékozni a szeme, akkor egy kenés és rendben van megint minden sokáig.
2015. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyánknak is volt, hogy begyulladt a szeme és az állatorvos a kamillás borogatást/törölgetést kifejezetten kérte, hogy ne csináljuk, mert kiszárítja a kutya szemét.


Mi is emberi gyógyszertárban váltottuk ki neki a szemcseppet.

2015. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!