Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál hogy működik a...

Kutyáknál hogy működik a vérvétel?

Figyelt kérdés
Mikor leveszik a vért elküldik laborba ezt tudom, de menet közbe lefagyasztják hütöbe teszik vagy csak simán táskába?
2015. júl. 15. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felhasználás módjától függ. Megfelelő edénybe veszik le és vagy hűtve szállítják vagy nem. Konkrét esetben az állatorvos tud felvilágosítást adni.
2015. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Duenna ***** válasza:
58%

Attól függ, miért kell vért venni a kutyától.

Ha laborvizsgálatra veszik le, akkor 1-2 centiliter vért vesznek le, és néhány óra múlva kész lesz a labor eredmény. A cukorvizsgálatra levett vérből azonnal meg tudják mondani az eredményt.

2015. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Allergia miatt vesznek de kijön házhoz ott végzi el.
2015. júl. 15. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly a kutyusomnak komoly gond volt a májával. Este vittem orvoshoz, de mivel akkor ők már nem tudták eljuttatni a laborba -viszont fontos volt, hogy kiderüljön az eredmény- így én vittem be a belvárosba. Semmi extra, fiolában volt a vér, és annyi. Persze ez csak 1-2 óra volt, hosszú távon biztos máshogy tárolják.
2015. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!